Все почалося у 2018. Нас зібралося кілька мам, яким не була байдужа доля дітей, які опинилися в інтернатних закладах, без любові та підтримки батьків. Ідея полягала в тому, щоб допомагати дітям, яким при випуску з інтернатів не було куди йти та до кого звернутись у скрутну годину. У яких немає батьків, або вони не спроможні їм допомогти влаштуватися і почати нормальне доросле життя.

Як правило, діти, які повертаються в сім’ю, звідки їх вилучили, починають наслідувати поведінку батьків, починають пити, курити, жити аморально і не піклуються про своє майбутнє та свою долю. Потім народжують дітей, які також опиняються у дитячих будинках і так по колу. Тому ми хочемо допомогти розірвати це «коло».

Статистика показує, що 15% дітей-сиріт закінчують життя самогубством, 60% дівчат-випускниць інтернатів, потрапляють у примусову проституцію або торгівлю людьми, 70% хлопців, випускників з інтернатів, потрапляють у кримінальний світ або до в’язниці.

Ми почали з маленьких дій. Маленькі дії ведуть до великих змін: знайшли один центр, зібрали команду, яка підготувала цікаву програму. Перша поїздка відбулась 15.09.2018 року з свідоцтвом, від людини, яка також колись була в подібних життєвих обставинах, а зараз, з Богом, все змінилося в її житті, бо це можливо.

Що і є наша надія. Наша надія на Батька Небесного та Його силу змінювати життя. Також була солодка вата, яка дуже сподобалась дітлахам.

Ми продовжували їздити до цих хлопців та дівчат, але так склалося, що деяких дітей, з якими ми вже побудували відносини, перевели в інший заклад. Тому ми і почали їздити ще в один центр. А потім ще в один. І на даний момент ми їздимо в три інтернатних заклади. Там ми проводимо час з дітьми: спілкуємося, розмовляємо на біблійні та життєві теми, граємо в ігри, цікавимось як у них справи (цього дітям дуже не вистачає), і просто обіймаємо їх, передаючи тепло та любов яка нас наповнює, яку нам дарує наш Небесний Тато.

Наша місія

Допомагати дітям та родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах стати розвиненими, успішними та повноцінними членами суспільства

Наші цілі

– Допомога дітям-сиротам
– Побудова довірливих відносин з дітьми та їх батьками
– Соціалізація дітей-сиріт в нормальне суспільне життя
– Робота з випускниками інтернатних закладів
– Нести звістку про Ісуса Христа

Напрямки

Поїздки в інтернати (уже реалізовуємо)

Відвідування дітей-сиріт є важливою частиною побудови тривалих стосунків, які можуть бути на все життя. Під час наших відвідин ми співаємо пісні, граємо в ігри, ведемо бесіди про нашого Небесного Батька, розповідаємо про різні життєві ситуації і як вчить нас Бог діяти через Писання, займаємося рукоділлям, молимося та багато обіймаємося.


Соціальна квартира (плануємо)

Це квартира або будинок, де будуть проживати випускники з інтернатів та дитячих-будинків з сім’єю або дорослою людиною в час, поки будуть навчатися в університетах, коледжах, інше. Для того, щоб вони навчилися різним практичним речам: готувати, прибирати, доглядати за собою, складати бюджет, а також навчилися будувати стосунки та переймати цінність родини та дружби, планували майбутнє. А найголовніше — показати їм Ісуса Христа через любов і турботу.

Денний центр (плануємо)

Денний центр є безпечним місцем для дітей, які живуть з батьками, але їхні батьки можуть мати труднощі. У цьому центрі, про який ми молимося, ми хочемо допомагати дітям виконувати домашні завдання, годувати їх і любити їх так, як навчає нас Писання. Познайомившись з дітьми, ми можемо запрошувати їхніх батьків на різні семінари та тренінги, де вони можуть навчитися бути чудовими батьками для дітей, яких дав їм Бог.

Як нам можна допомогти:

молитися за:
– розвиток служіння
– за дітей-сиріт
– реалізація соціальної квартири і денного центру
– за конкретну дитину. У церкві є стенд із зображеннями дітей з різних дитячих будинків, які ми відвідуємо. Ви можете взяти один або кілька і молитися за них щодня.

бути волонтером: Якщо ви хочете приєднатися до нашого служіння приєднуйтеся до групи у телеграмі  або телефонуйте (063)991-9922 Лариса Гуріна (лідер служіння)

жертвувати фінанси: як це зробити? Приват Банк 5457082272290177 та слідкуйте за потребами в наших соціальних мережах

Наші соціальні мережі — приєднуйтеся:

instagram @lyubovudii
telegram – t.me/lyubovudii

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація