Ви любите музику, від якої хочеться плескати в долоні, тупотіти ногами та радіти серцем? Музику, від якої відразу покращується самопочуття. З такою музикою ти радієш від розуміння того, що живеш, і що Бог може жити у твоєму серці.

Саме таку музику почули всі, хто завітав у четвер, 28 жовтня, до Ірпінської біблійної церкви.

Восьмеро музикантів з Техасу у колоритних ковбойських капелюхах, черевиках та джинсах подарували цього вечора справжнє свято. Гарний час, живий звук, піднесена атмосфера – саме таким став благодійний концерт гурту «Texas Country Boys». Під акорди гітар у стилі кантрі у поєднанні з теплим і щирим виконанням вони торкалися людських сердець, даруючи усмішки, радість та щирість.

Учасники цього музичного колективу є щирими послідовниками Ісуса Христа. Вони люблять Бога, люблять людей і люблять Україну. Адже що, як не любов, могла надихнути цих чоловіків подолати відстань понад 9 000 км від рідного Техасу до України?

«Ми тут для того, аби вас підтримати, надихнути та висловити любов і дружбу», – запевнив промовець Майкл Гот, звертаючись до кожного. Він просто і зрозуміло розповідав про те, як Ісус Христос може бути особисто присутнім і реальним у житті людини. “Нехай усі, хто вперше у цей вечір почув про Бога, прощення, спасіння, вічне життя, відкриють свої серця для Істини,” – наголошували гості.

Дякуємо друзям із Техасу, що цього складного часу викликів, загроз та нестабільності мешканці Ірпеня могли відчути радість життя, любов, теплоту та підтримку гурту «Texas Country Boys».

Ольга Солов’йова

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація