На прекрасний вікенд у Черкаську область 15 жовтня вирушили 50 жінок з Ірпінської Біблійної Церкви. Там проходив ретрит, націлений на спілкування, нові знайомства, вивчення Біблії та відпочинок.

“Ідея такого жіночого виїзду виникла ще минулої зими. Ми побачили, що карантин та й взагалі умови життя дуже обмежили коло спілкувань більшості жінок, тому вигадали зробити такий собі відпочинок, де жінки могли б познайомитись, надихнутись та знайти друзів”, — розповідає головний організатор заходу Наталія Ліщук.

Але ідея не дорівнює втілення. Життя вносить корективи, тому бажання залишилось лише бажанням майже на рік.

“Восени ми зрозуміли, що треба нарешті діяти. Тому за два тижні сформували команду, план і почали готуватись. Ми бажали змінити відношення та уявлення про жіночі заходи в нашій церкві, тому спланували дещо незвичне”, — говорить один з організаторів Аліна Терещенко.

Дійсно, цей жіночий виїзд був зовсім не схожий ні на що попереднє. Команда продумала все до дрібниць.

“Ми хотіли, щоб все навколо було надихаючим, тому обрали гарну та затишну базу. Темою, яка червоною ниткою прослідковувалась у декорі, дрес-коді та активностях, обрали лимони. Адже життя, час від часу, саме їх нам і підсовує, а нам потрібно навчитись робити смачнющий лимонад та ще й без репетицій”, — зазначила Наташа Ліщук.

Прикладом жінки, яка навчилась цього мистецтва, стала Рут. Саме її історію ми досконало вивчили за ці дні. Розважали над її особистими якостями, над керівництвом Бога у складних життєвих ситуаціях та вчились й у нашому житті слідувати її прикладу.

За три дні ми мали можливість послухати надихаючі промови Тані Сологуб, Аліни Терещенко та Альони Острої. Кожна з жінок повела нас у вивченні біблійної книги Рут, ділилася власним досвідом та надихала на особисті зміни.

“Дивлячись на приклад Рут, ми повинні замислюватись над власним життям. Озирніться і подумайте як в ситуації, яку я маю, я можу вдосконалювати свою внутрішню людину, просто роблячи щось трошки краще”, — закликала жінок Альона Остра.

Окрім роздумів над словом, нас чекали й приємні розваги: сауна, настільні ігри, захопливий квест та майстер-класи. Ми вчились малювати, плести макраме, створювати стильний гардероб, робити квіткову композицію та багато іншого.

Чи був вдалим цей виїзд? Чи досягнули цілей? Чи сподобалось жінкам? Організатори, звісно, дуже прискіпливі до себе, шукають недоліки та думають, що можна покращити, але учасниці помічали тільки позитивні сторони.

“Я  дивилась, що чоловіки регулярно їздять на такі заходи й мріяла про щось схоже для нас. Сильно хотілось спілкування та виходу з зони комфорту. Саме в цьому виїзді я нарешті це  зробила і відгукнулася на поклик Бога служити своїми дарами”, — розповіла Настя Заікіна.

“В Ірпінську Біблійну Церкву я ходжу вже рік, але все ще прагну познайомитись з членами церкви. Цей виїзд подарував надихаючу атмосферу і допоміг вирватись зі свого буденного життя. Після таких заходів в церкві почуваєшся як “вдома”, бо вони зближують людей”, — поділилась Марія Ребікова.

“Я поїхала не заплановано, але такими можливостями користуюсь регулярно. Це єдиний спосіб стати ближче до тих, з ким в церкві лише вітаєшся. Якщо подібний виїзд буде весною, то обов’язково зареєструюсь, — говорить Олена Зінченко.

Наталія Рибальська

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація