Після літнього відпочинку наші 3 важливих ланки служінь для дітей, підлітків та молоді розпочали новий сезон. А це означає, що відновились регулярні зустрічі кожної команди.

Дитячий клуб АWANA https://instagram.com/awana_ibc_church?utm_medium=copy_link існує в ІБЦ ще з 2012 року. За цей час склалась міцна команда, яка щосуботи о 12:00 чекає діток 7-11 років, щоб через ігри, спорт та спілкування проповідувати Слово Боже дітям. Відкриття нового сезону пройшло разом з батьками.  Дорослі змогли зануритися у те, як зазвичай проходять зустрічі клубу. Діти з батьками співали пісні та брали участь у веселих конкурсах, грали у настільні ігри. Пастор Сергій Сологуб поділився з присутніми тим, як у його родині проходить сімейний час та чому у цьому важлива постійність. Впевнені, що ці поради надихнули родини до більш творчого підходу в сімейних активностях. 

26 вересня 55 підлітків завітали на відкриття підліткового клубу HOME https://instagram.com/ibchomeclub?utm_medium=copy_link . Святкова атмосфера, нові знайомства, цікаві конкурси та смачна піца чекали всіх присутніх. Але, найголовніше, це тема-настанова на цей рік для підлітків від пастора Сергія Колеснікова про те, як важливо звіряти свої цілі з Христом, щоб влучити і досягти результату. Підлітковий клуб HOME чекає всіх підлітків віком від 12 років кожної неділі о 16:00 в оранжереї ІБЦ. 

Молодіжний рух SVITLO https://instagram.com/ibcsvitlo?utm_medium=copy_link відкрив сезон вечором прославлення та роздумами над Словом Бога разом з лідером молоді Дмитром Курат на тему: «Як інстаграм руйнує наше життя».  Створення ілюзії ідеальності викликає невдоволення тим, чим Господь нас оточує в справжньому житті. Молодь отримала влучні практичні поради зі Слова Божого як з цим впоратись: усвідомити, що популярність не зробить тебе щасливим, не треба створювати ілюзію себе, заради схвалення інших та дякувати Богу щодня за все, що маєш. Щоп’ятниці о 19:00 в оранжереї ІБЦ команда Svitlo чекає на молодь від 14 років.

Дякуємо Богові за початок сезону і молимось про Його керівництво та благословення для кожної команди.

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

Olga Balakhon
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація