Так багато отримати і за такий короткий час. Ви думаєте, про що я кажу і де ж таке можна отримати? То я про конференцію ” Турбота про людей”, що проходила в ІБЦ всього два дні (30 квітня та 1 травня) з 9 ранку до 6 вечора.

Чому така назва “Турбота про людей”? Все просто. Християнин – це учень Ісуса Христа, а тому в його природі є бажання робити те, що його Вчитель – турбуватися про інших.

photo 2019 05 03 20 47 07
В кожної живої людини є потреби, переживання, а часом навіть великі проблеми, які можуть вибити з колії, і завести в ситуацію, коли тобі надто важко боротися. Сумно, але саме через обставини життєві багато людей падає, піддаються гріху, або просто не можуть вийти зі стану, що не дає радіти життю з Богом. Але надія завжди є, навіть тоді, коли все навкруги говорить, що вона померла. Надію дарує Бог, і дуже часто використовує для цього своїх вірних людей.

photo 2019 05 03 20 49 32

photo 2019 05 03 21 08 40
Найчастіше люди за душеопікунством звертаються до пасторів, тому хто як не вони багато вчаться та знаються в цій темі, а головне – мають досвід. Звичайно, є й інші служителі, які також практикують біблійне консультування і таким чином допомагають людям. Тому команда пасторів нашої церкви ініціювала особливе навчання для всіх, хто хоче більше дізнатися та розвиватися в даній темі.

photo 2019 05 03 19 27 34

Зрештою, ми всі усвідомлюємо, що практичне душеопіунство важливо та актуально у будь який час.
Ми розглядали цілий ряд тем: що таке біблійне констультування, яким має бути відповідний служитель, яке місце біблійне консультування займає в баченні церкви, як подолати залежності та інші прояви гріховної поведінки і т.п.

photo 2019 05 03 20 51 05 photo 2019 05 03 20 51 16

 

Також була нагода подивитися як практично проводяться душеопікунські зустрічі через змодельовані сцени. Важливо тепер усіх учасників отримані знання не залишити без уваги, а продовжувати вивчати та застосовувати з мудрістю, тим більше практичний подарунок, що учасники отримали (книга та робочий зошит “Як змінюються люди”) може в цьому дуже таки допомогти.

photo 2019 05 03 20 54 40 photo 2019 05 04 10 18 26

Окрім того, у нас був чудовий час для спілкування. Під час занять батьки могли залишити своїх дітей з командою служителів спортивного клубу AWANA. В перший день після обіду, ми всі мали активний відпочинок – спортивна гру на полі “Квадрат AWANA” від всеукраїнського лідера цього служіння Віктора Гурєєва. Повірте, коли діти і дорослі разом змагаються на швидкість і реакцію – це неабияк весело.

photo 2019 05 03 20 56 28

photo 2019 05 03 20 56 41
Ми вдячні пасторам і усім служителям, хто приготував це навчання і дозвілля для дітей. Не випущу смачного моменту, бо приготовані обіди від нашої сестри Ані Надводнюк були на вищому рівні! І це не все. У перший день ми ще й скуштували хот-доги за особливим рецептом родини старшого диякона Славіка Єфимука.

photo 2019 05 03 21 00 13
Відгуки учасників підштовхують задуматися про організацію наступного подібного семінару, можливо, навіть відкриту для інших церков.

photo 2019 05 03 19 27 42

Дякую ще раз всім хто приймав участь в організації конференції! Для мене особисто це було велике благословіння. Крім того що я отримав знання які потрібні при біблійному консультуванні я також маю тепер ясність щодо вирішення своїх особистих проблем (Тарас)

Не втримаюсь та теж напишу про враження від конференції. По-перше хочу сказати дякую всім тим 30-ом людям, які готували та служили на цій конференції. Зараз досить детально було розсказано про Біблійне консультування, як саме воно проходить, на чому базується, які головні моменти, була показана стратегія якій дотримуються консультанти та було показано на прикладі в реальному часі як це проходить. Це було дуже цікаво. Впевнений, що ваш труд не пропаде даремно і ми, ті хто слухав, так чи інакше будемо це застосовувати. Дякую! (Андрій)

Благодарность за хорошо раскрытые темы!!! (Микола)

Теж хочу висловити подяку за весь хід Конференції! Не уявляю, як можна було б краще провести ці вихідні, ніж не разом із церквою, в такій приємній і гарно організованій атмосфері. Дякую за продумане дозвілля для діток! (Альона)

Дякую дуже за конференцію. Це був дивовижний час для мене, і дуже багато цікавої нової інформації і спілкування з дітьми Божими. Дуже радий був приймати участь. Подяка Господу за наших пасторів і за всіх, хто так чудово організував все. І за смачну їжу і за книгу подарунок. Ще хотілось би висловити особливу подяку за програму для наших діток! дуже приємно, що церква з любов’ю про них попіклувалася, нагодували, і в ці дощові дні, їм не довелося сумувати дома, поки їхні батьки навчалися! (Альона і Ілля )

Дуже вдячна нашій Біблійній церкві за проведену конференцію, яка відбувалась у вільному форматі, та навіть, були приведені приклади. Це було не лише, як настановча інформація по душеопікунству, її можна використати навіть і по відношенню до себе. Дуже сподобалось, що говорячи про душеопікунство, всі приклади були підтверджені Писанням. Неймовірне благословення, що ми можемо зростати так нашою общиною. Слава Богу, за проведений час разом! (Анжела)

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2021, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація