6 квітня в Ірпінській Біблійній церкві вже традиційно відбулася зустріч для вдів. Символічно те, що в цей час весняні пейзажі надихають радіти всьому, що нас оточує. Але як радіти, коли в житті трапляються неприємні події, а гніт минулих і теперішніх проблем тяжіє у надломлених серцях? З огляду на ці питання і народилася тема зустрічі: «Радість у Христі».

Вірш з Біблії «Порадуй же нас, Господи, за ті дні, коли Ти впокоряв нас, за ті роки, що ми зазнали лихого, …і хай буде над нами благовоління Господа» (Пс. 89:15) став лейтмотивом цьогорічної зустрічі. Адже ми всі бажаємо, щоб Господь порадував нас.
Тому надихаюче слово пастора і підбадьорення з Біблії – це саме ті інструменти, через які Господь торкався сердець наших сестер того дня. Поділивши всі присутніх на кілька груп, пастор Василь Острий роздав невеличкі завдання – опис складних життєвих ситуацій, для яких потрібно було знайти рішення. Одна з жінок групи повинна була пояснити, як в такій ситуації знайти сили, щоб радіти і дякувати Богу за все? Щире і відкрите спілкування надихало всіх присутніх. А повеління Господа: «Радійте в Господі завсіди, … нехай виявляються Богу ваші бажання…» (Фил. 4:4, 6), як завжди, звеселило і дало наснаги рухатись далі…

IMG 1695 min 1
IMG 1683 min
Крім настанов для духовного життя, наші вдови мали можливість познайомитися з чудовою жінкою, реабілітологом – Тетяною Василівною Бойко, яка повела нас у роздумах над важливістю і користю води для людського організму. Вода – джерело життя, і це безперечно! Прозвучали чудові поради: коли, скільки і яку воду краще пити, для того щоб уникнути багатьох хвороб.
IMG 1686 min 1
Впродовж усієї зустрічі ми прославляли Господа в піснях поклоніння, а наостанок усіх чекав смачний обід, організований Жіночим комітетом ІБЦ. Фото напам’ять залишить спогади про це неймовірне спілкування ще на довгий час. Будьте благословенні, наші сестрички, і цвітіть для Господа, як ця весна, що з року в рік приносить нам тепло і нові зустрічі…

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Малі групи для жінок

Жіноче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація