30 вересня у нашому місті відбувся творчий вечір відомого християнського письменника Філіпа Янсі. Ірпінська біблійна церква запросила під свій дах більше 300 поціновувачів таланту автора, які приїхали зі всієї країни. Інші учасники мали змогу залучитися до події через онлайн-трансляцію.
Книги автора продані по всьому світу тиражем більш як 15 мільйонів примірників, серед них “Де Бог, коли я страждаю?”, “Біблія, яку читав Ісус”, “У пошуках невидимого Бога”.
Крім написання, він активно займається видавничою та журналістською діяльністю. Філіп Янсі відвідує Україну вперше, що трапилося завдяки ініціативі організації “Місія Євразія”.

Основною лінією зустрічі було обговорення теми “Осмислення сучасності”.  Філіп розпочав з історії, взятої з хронік періоду Помаранчевої революції про українську ведучу-сурдоперекладача, яка, незважаючи на офіційні заяви телеканалів про поразку Віктора Ющенка на виборах, розповідала глухонімим глядачам правду про голосування і закликала до активного відстоювання своїх прав.
Хоробрість жінки була високо оцінена міжнародною спільнотою журналістів. А для нас це практичний приклад того, що демонстрував дві тисячі років Ісус – як через своє “маленьке вікно” поширювати нові, незвичні ідеї на відміну від цінностей та уявлень, які побутували “на великих екранах” того часу.

photo5303550656939927851
Вечір продовжився живим діалогом письменника і зали, в особі модератора Микола Романюка, який дізнавався точку зору автора на ряд питань, які хвилюють читача сьогодні. Серед них “Чи бувають у письменника духовні пустелі?”, “Яке повідомлення має говорити церква сьогодні?”, “Яка позиція письменника щодо ЛГБТ-спільнот?”

photo5303550656939927853

photo5303550656939927854
Одна з речей, яка особливо мене вразила, це аналогія Філіпа щодо розвитку духовного життя у християнина: “Чим складніше і важче підніматися, ідучи горами Колорадо, тим наповненіше і багатше те, що відкривається на вершині”.
Ми вдячні автору за натхненні години і запам’ятаємо в серці побажання, яке він залишив для 20-літнього себе “робити в житті більше речей, які приносять Богові задоволення – слухати меседж із маленького екрану”.

Онлайн-запис зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=YX25oxvIThU

 

Сидорчук Яся
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація