Наше спільне святкове зібрання розпочалося о 5 ранку з гучним та радісним привітанням “Христос Воскрес!” і не менш бадьорою відповіддю залу “Воістину Воскрес! Це так чудово, коли ще не бачиш перших ранкових промінців сонця, а вже з прославляючими Бога піснями починається твій новий день життя. Це був день, коли ми відзначали феноменальну подію – Воскресіння Ісуса Христа, нашого Спасителя.

Христос зробив багато не тільки в житті своїх учнів, чи людей того часу, Він протягом усіх років творить дива і чудеса, бо Він Живий та Сильний Бог. І впевнена, що в кожного з нас були ституації, коли Бог по своїй великій милості спасав та благословляв там, де інші говорили, що виходу немає. “Якщо ти не віриш людям, оглядайся назад , на своє життя та довіряй Богу!” – такий був головний заклик проповіді Віталія Колесника, який звучав в унісон із свідоцтвами братів – Артема Кучми, Сергія Коковихіна та Олександра Ружинського, які поділилися тим, як Бог воскресив їхнє занедбане життя до нового – з Ним.

DSC 1404

Старший пастор Микола Романюк також ділився з нами таємницею благословення Ісусового воскресіння, яка полягає у вірі:  “Саме віра ототожнює нас зі Спасителем, нею ми поєднані з Богом! Через віру ми маємо прощення гріхів та вічне життя. Вірою ми вже користуємося перемогою Ісуса: ми живемо Його  воскресінням у Його царстві”. 

1

 На 9:00, 11:00, 13:00 також мали святкові зібрання. Раділи Воскресінню Ісуса разом з дитячим хором та гуртом прославлення, молилися разом Богу та слухали проповідь пастора Сергія Перевишка. Бог зробив все для того, щоб ми могли отримати спасіння, Він віддав Самого Себе, Він заплатив за наші гріхи ціну, питання лише в тому, який шлях вибираємо ми.  020103

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація