27-28 жовтня в Ірпінській Бібілйній Церкві відбулася без перебільшень історична подія – пройшла перша сесія для студентів з Української баптистської теологічної семінарії. Чи міг хтось уявити про такий формат співпраці нашої церкви з семінарією? Ні, але Бог посилає мрії і думки в серця людей, направляє їх для того, щоб вони виконували Його волю, і ось результат.
Ця сесія була відкритою, тому кожен, хто ще вагався чи варто йому навчатися, міг спробувати себе в ролі студента та прийняти остаточне рішення. Прийняли рішення стати студентами семінарії 13 членів нашої помісної церкви (восьмеро жінок та п’ятеро чоловіків).

Перша сесія водночас була знайомством з викладачами, історією семінарії, та особливостями навчального процесу. Ректор УБТС Ярослав Пиж представив цінності та бачення семінарії, а також в контексті цієї теми студенти могли дізнатися багато іншого для їх духовного формування як служителя.

UBTS Iprin 4
Теплим закінченням першої сесії стала менторська зустріч ( від слова «ментор» – наставник) у групах. Для групи чоловіків таку зустріч провів Олег Боднар – керівник прграми «Бакалавр місіології. Організація нових церков». З жінками таку зустріч мали Олена Дуб – керівник програми «Бакалавр церковного служіння. Для жінок» та Ірина Лось – референт УБТС, викладач.
Це хороший старт. Це нова сторінка. Це початок тісної взаємодії ІБЦ та УБТС для доброї цілі – виконання доручення Господа Ісуса Христа!

UBTS Iprin 2

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.
(Від Матвія 28:18-20)

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

сховатипоказати

© 2020, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація