Озираючись на той тиждень, виникає розуміння того, що все, що сталося, було чудом. Чудо, як однією командою стали люди з 2 різних країн (Україна та США), 5 різних міст, у віці від 14 до 52 років. Чудо, як з невеликого смт, де проживає близько 6000 осіб, дитячу програму відвідували понад 200 дітей та 100 молодих людей. Чудо, як при повному виснаженні кожного ранку Бог давав нам нові сили та ще більше любові до дітей та один до одного. Та головне чудо – це Його любов, незаслужена та досконала.
Цього року команда ІБЦ вже вчетверте відвідала смт Понінка для проведення табору, а тому це була не лише місіонерська подорож, але й поїздка до друзів. Ми разом планували, молилися, мріяли, а Бог втілював це все у реальність.

Цьогоріч ранкова програма щодня приймала приблизно 200 дітей, які проходили станції, займалися спортом, вивчали англійську мову та головне – чули Слово. До речі, саме біблійна історія була улюбленою станцією малечі! Її готувала команда з США, а проводив – Лі Корн, пастор церкви в Алабамі. Це щоразу була вистава, в якій брали участь самі діти та через яку вони могли вчитися головній темі табору, а саме – «слідувати з Ісусом». Ну, і не без новинок! Цього року на дітвору вперше чекала станція «Сюрприз», де вони щодня дізнавалися щось новеньке! Таким чином діти у Понінці навчилися: надавати першу медичну допомогу, розмальовувати печиво, проводити експерименти, використовувати мотузку для відпочинку на природі, а також вивчили основи етики. Тому, якщо зустрінете вихованих екстремалів, які у будь-який момент можуть надати першу медичну допомогу, змішавши при цьому певні інгредієнти, а згодом – пригостити власноруч прикрашеним печивом, ви знаєте, звідки вони.

Poninka 2

Poninka 3
Щодо молодіжної програми, то і тут не без змін! Окрім звичайних видів спорту та станцій, цьогоріч молодь могла перевірити, та за необхідністю подолати, свій страх висоти за допомогою екстрим-станції «ящики», пограти у нічні ігри, а також смачно перекусити у Poninka Sport Week Cafe. Та не станції та розваги були головними кожного вечора. Основним здобутком стало те, що протягом програми молодь у цілковитій тиші та з неабиякою уважністю слухала свідоцтва та проповіді християн, що надихали їх більше подумати про Бога.
Ось так, у кількох абзацах минув тиждень спорту у Понінці. Віримо, що з Божою помічу ми ще не раз поїдемо туди, а вся вже зроблена робота принесе плід. А зараз – молімося за понінківську церкву та служителів там, щоб Царство Господнє ширилося та росло!

Poninka 4 Poninka 5
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація