Нещодавно дитячий футбольний клуб нашої церкви IBC Football Kids відсвяткував свій перший рік роботи. Така дата – чудовий привід згадати, як все починалося, оцінити пройдений шлях та зміни, які сталися протягом року, а їх справді багато!
Рік назад мрія займатися також і з дошкільнятами стала реальністю для тренерів, і перша група почала своє заняття на великому футбольному полі. До осені кількість дітей зросла до 2 груп і саме цим складом ми почали заняття у своєму залі. Незважаючи на холод на вулиці, тепер ми могли тренувати дітей у будь-який час та будь-яку погоду. Хоча на той момент в залі була постелена лише штучна трава, групи зростали і все більше батьків цікавились заняттями. Поступовими кроками ми облаштовували зал, роздягальню та зону для батьків, працювали над програмою тренувань та біблійними історіями, які діти слухають на кожному тренуванні. Зараз IBC Football Kids відвідує близько 70 дітей, а з ними працює 7 тренерів.
IBCfootballkids_1_rik_3
IBCfootballkids_1_rik_5
Святкування річниці клубу вирішили провести у вигляді турніру серед старших груп. На свято завітали близко 20 дітей та їх батьки. Всіх поділили на команди та провели ряд ігор – все як у справжньому футболі! Правда нагороди отримували всі, а не лише одна команда, але для нас це справедливі нагороди, адже за цей рік діти помітно зросли у грі. Звичайно, батьків теж не залишили без участі та влаштували для них конкурси на призи для дітей. А на завершення всі мали можливіть посмакувати тортом, виготовленим спеціально для свята!
Батьки дякують нам, а ми дякуємо Богу, що Він так непомітно для нас провів через цей рік, через всі зміни і так сильно благословив.
Офіційна сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/ibcfootballkids
 
Аня Назарова
 
 
biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Спортивне служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація