Що відбувається, коли чоловіки ІБЦ збираються разом? Що рухає чоловіками, щоби приймати участь у масових зустрічах чоловічого служіння? На ці та інші питання можна отримати відповідь, лише особисто прийнявши участь у таких зустрічах. І у 50 чоловіків була прекрасна нагода в цьому переконатися 26-27 липня у поїздці на річку Десну. Метою зустрічі було дати можливість чоловікам побути в спільності один з одним, порибалити, побути на одинці з Богом та з самим собою. Дійсно, темпи життя настільки шалені, що більшості чоловікам не вистачає часу для відпочинку, аналізу, планування життя, а це дуже важливо, щоб бути успішним в служінні, родині та суспільстві. Тому ми старалися максимально використати дні, відведені на відпочинок у колі друзів серед краси придеснянської природи. У простоті один між одним, сидячи довкола багаття, ми перебували в приємній щирій атмосфері. Того вечора близько десяти чоловіків вирішили поділитися своїм свідоцтвам, розказати про свій шлях до Бога. Серед них захоплюючі свідоцтва пасторів Сергія Перевишка та Сергія Колесникова, сповнені пошуками Господа, внутрішньою боротьбою та радістю зустрічі з Богом. Бо Наш Отець сильніший за обставини, Його любов досягає самі вперті серця, змінюючи та надаючи надію і спасіння.
Емоційні свідоцтва, спів під гітару навколо вогню… час промайнув дуже швидко і ось в першій годині ночі, без великого бажання закінчувати вечір, було запропоновано відпочинок, з тим щоб ранок розпочати з роздумом над писанням, та мати тихий особистий час з Богом.

getImage

22

Так і розпочався другий день. О дев’ятій годині всі, зібравшись, ділились, що кожному відкрив Господь, і знову спів та спільна молитва.
Велика подяка нашому Господеві за чудову погоду. Ми могли вдосталь зайнятися спортивними іграми, купатися в річці та рибалити. Хоча це все другорядне, адже важливо те, що кожний приніс хвалу Богові. Цей спільний час був великим благословінням для всіх присутніх, а особливо для тих, хто на дорозі до Бога, і на такій зустрічі був вперше.
Сергій Тищенко

 

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Матеріал дотичний до розділу:

Чоловіче служіння ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація