Великдень. Мені завжди складно писати про це свято, адже сталося щось, що лежить поза межами мого розуміння, сприйняття… Складно осягнути щось, що ти не можеш пояснити своєю недолугою людською логікою. Щось, що перевершує весь твій людський життєвий досвід.
Великдень. Бог, Творець Всесвіту, матеріального та духовного світу, Вседержитель став людиною. Принизив своє досконале єство до людського буття, до побутових проблем, до фізичних потреб. Він прийшов пояснити нам світоустрій, показати нам приклад того життя, яке Він хоче, щоб ми вели. Він прийшов до нас, щоб стати жертвою за гріх, щоб померти за кожного, хто житиме на цій планеті. Але ми б не святкували Великдень і не раділи з того, і віра наша не мала б сенсу, якби Ісус не зробив дещо, ще більш неймовірне – Він воскрес у новому тілі, переміг смерть, і тому, Пасха – це не сором та слабкість, Пасха – це сила, перемога і надія.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! І не лише раз на рік за календарем. Він воскреслий і живий кожного дня. І Він поруч, і коли наступить темрява ночі, коли несила буде йти вперед, скаже: Мир вам! Кожен, хто пережив падіння, хто прийшов до хреста, з якого у світ плине благодать, той матиме життя.
В цю неділю, першого травня, церква зібралася на святкове богослужіння, щоби наново переосмислити те неймовірне, що зробив Ісус, щоби радіти разом, звіщати світові про воскреслого Христа. Зі сцени ми почули заклик молитися за мир в серці кожного громадянина, за переміну народу, за живу радість в кожному. І це так важливо, адже лише ніжний доторк любові Христа до серця людини може змінити її, змінити нашу реальність і життя. Яскравий та чудовий дитячий хор подарував нам гарну програму: пісні та вірші з дитячих вуст звучать особливо щиро та допомогли нам більше відчути цю святкову атмосферу.
Pasha_2016_diti
Як зазвичай, свято Пасхи викликає багато дискусій серед людей. Лунають фрази про те, що Ісус – аферист, шарлатан. Існує багато теорій про те, що ж насправді відбулося там, у саду неподалік Голготи? Дякуючи пасторові Сергію Перевишко, який в своїй проповіді з провокативною назвою «Афера на цвинтарі», дослідив «місце злочину», зібрав докази та спростував різні припущення щодо можливого воскресіння Христа, я знаю точно, що немає якихось інших варіантів, окрім як визнати, що Ісус воскрес, як це було написано в Біблії, підтверджено очевидцями. Воскресіння Христа є центром і суттю нашої віри. І якщо Він насправді не зробив цього, то весь інститут християнського віровчення вже більше двох тисяч років тримається на… брехні? Ні, це неможливо. З того, що ми читаємо в Писанні, важко визнати Христа аферистом. А відтак – Він є Бог. Якщо Він Бог, то що ми робитимемо з цим знанням? Чи дійсно ми будуємо своє життя, визнаючи Бога Богом і підкоряючись Йому?
Pasha_2016_Perevishko
Після всього того, що відбулося на хресті, після воскресіння, яке було пророковане за століття до того як відбулося, не можна бачити Ісуса лише моралістом і вчителем, хоча б тому, що Він Сам називає Себе Хлібом і Життям. І Богом. Свято Пасхи сколихує в нас роздуми про суть Христа, сколихує наше ставлення до Нього та Його вчинку. І я ще не бачила людину байдужу до цієї події. Церква пережила 2000 років, бо Він живий, бо віра в Нього жива. Жодна організація не здатна на це. Жодна ідеологія не здатна стільки проіснувати. Ісус Христос близький до кожного, хто йде Йому назустріч. Тож давайте наповнюватися Ним та бути вдячними щодня, а не лише в особливий календарний день. Адже…
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

НА ПОДІБНУ ТЕМУ

biblechurch
Поділитися:

Залишити відповідь

Романюк Микола
Романюк Микола

Старший пастор ІБЦ

Недільне зібрання

Виберіть зручний час. Три однакових Богослужіння.

9:0011:0013:00

АКТУАЛЬНО 365

Відеогалерея ПО ТЕМАХ

О

П

Р

С

сховатипоказати

© 2022, Ірпінська Біблійна Церква
Розробка та модерація