Неділя, 14 травня 2017

Історія Ірпінської Біблійної Церкви

У травні 2017 року Ірпінська Біблійна Церква переходить двадцятирічний рубіж. Порівнюючи зі сторічною чи п'ятдесятирічною історією - це незначний термін. І все ж це важлива віха, адже за такий час формуються цінності, здобувається досвід, утверджується місія.
Озиратися важливо з декількох причин. Насамперед, сторінки минулого відкривають Бога, Його опіку та турботу - і наша вдячність зростає. Без Його творчого і об'єднуючого Духа наші старання були б марною, хоч і титанічною працею.
По-друге, минуле дозволяє зрозуміти, чому сьогодні ІБЦ така, яка є.
Підсумок попередніх років також важливий з огляду на майбутнє. Ми опираємося на минуле, але не ним живемо. Успіхи минулого для нас навіть шкідливіші за помилки. Бо якщо останні допомагають виправитися, то надмірне захоплення успіхами гальмує подальший шлях - а там потрібна єдність і відкритість до нового. Переконаний, що на цьому етапі Господь Ісус, Голова Церкви, очікує від нас більшого, згідно з наявними ресурсами та викликами. А поки з вдячністю спостерігаємо, як Бог надихав звичайних людей починати чи приєднуватися до того чи іншого служіння, жертовно розвивати його. Неабияк вдячний Богові за Його слухняних дітей, які виявили й зберегли вірність своєму покликанню.