Неділя, 18 січня 2015

Таємниця беззаконня: останній акт

13 розділ книги Об’явлення. Розділ про антитрійцю. Розділ, який вкотре нам демонструє зло в іншому ракурсі, зло в іншій інтерпретації.
Людям не подобається Христос, який взяв гріхи всього людства, який воскрес і продемонстрував Своє воскресіння лише тим, хто Його очікував. Людям потрібна ЖАХЛИВА сила, публічне шоу та спецефекти, і сатана їх продемонструє. Люди поведуться…
Він покаже безліч фокусів, які всіх кинуть в шок, та фанатизм; він покаже неймовірну силу, яка всім сподобається; він буде демонстративно хулити та проклинати Бога, і це людям буде подобатись. Люди його боготворять.
А кожний дух, який не визнає, що Ісус [Христос прийшов у тілі], не є від Бога, а це від антихриста, про якого ви чули, що надходить, і тепер уже є в світі. (1Iван.4:3)
Антихрист вже є і досить вправно виконує свою місію.
Але від того, як ми, християни, демонструємо свою позицію по відношенню до Бога, до Христа, до Його слова, як ми відповідно відповідаємо Йому, залежить, чи буде беззаконня поширюватись, чи буде процвітати антихрист. А ще від цього залежить, чи буде славитись сатана чи БОГ…