Підліткова футбольна команда розпочала свої виступи з вольової перемоги
Автор: Дмитро Нечитайло    Понеділок, 17 травня 2010 08:43    PDF Друкувати Електронна адреса

sport8 травня сталася історична подія для нашої підліткової команди. Її матчем проти київської команди «Ювента» було відкрито чемпіонат Дитячої Християнської Ліги. Наші хлопці впевнено розпочали гру, притиснувши команду суперника до воріт. Проте першою в цій грі відзначилась «Ювента», і на дев'ятій хвилині зустрічі рахунок став 0:1.

Наприкінці тайму ірпінські підліткі відігралися. Гол забив

Максим Мойсюк , який вийшов на заміну. На початку другого тайму під час розіграшу вільного удару гол-красень забив Андрій Барташук . Він поклав мяч у «девятку», обвівши стінку суперника та не надавши воротарю жодного шансу. Команда суперників не здавалася і зрівняла рахунок у середині другого тайму (2:2). Проте нашіі футболісти вже піймали свою гру, подолали стартове хвилювання і в кінці зустрічі забили ще два мячі. Відзначились Андрій Барташук та Ігор Любко.