Автор: Еліна Ільницька Создано: 12.10.2017 00:55 Просмотров: 888

Цього року сезон молодіжних зустрічей Ірпінська Біблійна Церква вирішила розпочати дуже і дуже яскраво: першим був надихаючий Вечір поклоніння, позаминулі вихідні молодь провела на спільному виїзді у Житомирській області, а вже 6го жовтня відбулась, без перебільшення, найбільш очікувана молодіжна подія осені – міжконфесійна панельна дискусія з приводу ювілейного року Реформації.Formatuy 1

Не впевнені, що точно розумієте, що таке панельна дискусія? Ми також раніше такого не організовували! Але тепер ми переконані: це надзвичайно цікавий, інформативний і головне – корисний захід. Отже, до нас у гості завітали поважні представники чотирьох християнських напрямків: Андрій Клюшев – пастор православної церкви, Сергій Накул – пастор реформаторської церкви та Валерій Секісов – пастор п’ятидесятницької церкви, а також старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви - Микола Романюк. Модератором (це тобто ведучим) був доктор філософських наук та професор Михайло Черенков. Метою вечору було, перш за все, освітлення власне теми впливу Реформації в історичному контексті на кожну з представлених церков та своєрідне визначення сучасного сенсу Реформації для християн та молоді зокрема.

Онлайн-трансляцію події Ви можете переглянути за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=pZbLKabIfsc

Ref Luter 2

Ref Luter 3
Дискусія була умовно розділена на дві частини: у першій гості відповідали на більш загальні питання, заздалегідь підготовані Михайлом, на кшталт «Реформація – що це було? Як декількома реченнями ви б описали цю подію?», «Чи можлива Реформація в православ’ї?», «Чим ідеї європейської Реформації можуть або повинні бути цікавими сучасному українському суспільству?» та багато інших; друга ж стадія панельної дискусії була спрямована саме на те, аби надати відповіді на запитання із залу. Під час другої частини дискусія була навіть більш палкою, аніж перша, адже молодь цікавило багато різного: сучасні тези Реформації, способи досягнення єдності між різними християнськими конфесіями та деномінаціями, роль молоді в Реформації, роль різних форм поклоніння в досягненні християнської єдності та ще безліч надзвичайно важливих тем.

 

Ref Luter 1
Крім самої дискусії, звичайно ж, був час для поклоніння та прославлення Бога в піснях і молитві. А зважаючи на те, що цього вечора до нас завітало ще більше гостей з різних церков Ірпеня, Києва, Гостомеля та інших міст, після офіційної частини, молодь мала ще більше часу, ніж звичайно, познайомитись, поспілкуватись один з одним за чашкою запашної кави та гарячого чаю з печивом і сандвічами. Логічно буде зазначити, що тема Реформації є і повинна бути цікавою не лише молоді, а й християнам більш зрілого віку, та й всім іншим, хто не мав змоги минулої п’ятниці перебувати з нами, саме тому була організована онлайн трансляція даного форуму, запис якої ви можете переглянути на офіційному Youtube каналі ІБЦ. А ми, Молодіжний рух «Світло» плануємо ще дуже багато всього нового, незвичного і захоплюючого в цьому сезоні, тому слідкуйте за оновленнями на сайті svitlo.club та в instagram @ibcsvitlo.

Додати коментар