Автор: ІБЦ Создано: 19.07.2017 00:42 Просмотров: 100

Місіонерська поїздка до села Олізарівка відбулася протягом 25.06.17 – 01.07.17 р. У проведенні християнського табору приймало участь 18 лідерів, 11 з яких є співробітниками Ірпінської біблійної церкви. Загалом табір відвідувало 28 дітей протягом усього тижня. День наставники ділили на дві частини.

Olizarovka1
Вранці з 9-00 до 13-00 програму відвідували діти віком від 5 до 13 років. Учасників розділили на дві команди- три команди за віком. Вони проходили станції: спорт, музика, біблійна історія, командні ігри та поробки. На кожній з них найактивніші діти, отримували чупіки та долари в якості заохочень, за які потім могла придбати собі щось цікавеньке на ярмарку. Ближче до обіду був снек, а на прикінці команди збиралися для загальнотабірної гри.

Olizarovka2\

Olizarovka4
О 18-00 годині вечора розпочиналася програма для підлітків та молоді від 14 років і вище. Друга половина дня відрізнялася тим, що ніхто не ділився на команди і не проходив станції. Хтось змагався за перемогу у волейболі, а хтось грав у інші захоплюючі рухливі ігри. Та все ж, було дуже цікаво дивитися на перемоги і поразки кожного учасника, та їх боротьбу за призи і підтримку, на їх щасливі обличчя. Ближче до 20:00 ігри припинялися і молодь разом з лідерами збиралася біля вогнища. Наша команда ділилися своїми свідоцтвами та усі разом співали під гітару. Також один з молодих проплвідників готував мініпроповідь для наших гостей. Та звичайно перекус та нагородження переможців.
Загалом кожен день табору мав свою тему яку на кожній станції ми намагалися донести учасникам табору:1) День авторитетності Біблії. 2) Знайомство з Іісусом Христом. 3)Наша цінність для Бога. 4)Бог є суддею, але люблячим. 5) Наш шлях з Богом.

Olizarovka5

Olizarovka6
Остання зустріч з усіма гостями була в суботу на яку ми запросили всіх з батьками, нажаль батьків прийшло лише двоє. На цій зустрічі ми повторили всі пісні та теми що проходили за тиждень і була вікторина та конкурси з призами.

Olizarovka7

Так пройшов тиждень і усі звикли один до одного, що навіть не помітили, як вже треба збиратися додому. За цей тиждень ми усі побачили як по особливому чудесно діяв Господь. І лідери дуже вдячні Богу і усім, хто підтримував як молитовно, так і фізично і фінансово. Цей табір пройшов дійсно на славу Богові і ми сподіваємось, що навіть якщо діти не запам’ятали імен лідерів, але запам’ятали хоча б частину істини, яку через нас говорив Господь Ісус Христос. Слава Богу!

Додати коментар