Автор: Super User Создано: 12.05.2012 01:00 Просмотров: 24484

Щонеділі паралельно зі служінням для дорослих проходить недільна школа для дітей. 

Головна мета служіння - навчити дітей жити так, як хоче цього Бог: бути слухняними, вірними, дружними, сильними, радісними, щедрими, допитливими. А ще ми прагнемо запалити в дитячих серцях Божий вогонь, навчити їх любити Бога і один одного, допомогти їм стати успішними в житті. Тут діти слухають історії з Біблії, розказують вірші, співають, малюють, майструють, граються.

 

Для чого необхідна недільна школа?

Завдання недільної школи - допомагати Церкві виховувати майбутнє покоління на основі християнських цінностей. 

Недільна школа – це процес вивчення Біблії. Дітям в доступній формі розповідають основи християнської віри та біблійні сюжети, оскільки єдиним підручником недільній школі є Біблія. 

 

Цілі недільної школи:

 • якомога цікавіше та доступніше розказати  дітям про Бога та Ісуса; 
 • привити їм почуття любові, взаємодопомоги, поваги до батьків та товаришів; 
 • допомогти дітям розрізняти що то є добро і зло;
 • навчити через молитву переборювати проблеми, які стають на їхньому шляху.

 

 

Заохочувальні програми

Заохочувальні програми приносять найбільшу радість дітям. Що може бути кращим, ніж виконувати різні завдання, поставленні програмою, знаючи, що за свій труд буде отримана нагорода. Заохочувальні програми стимулюють кожну дитину до відповідальності, організованості, активності, прагнення бути найкращим, щоб отримати якомога більше балів.

Отримані бали дають дитині можливість здійснити їхню мрію – придбати річ, про яку вона мріяла, зробити батькам подарунок і т.д.

З лютого 2012 року ми розпочали нову заохочувальну програму "Подорож до небесної країни", яка закінчиться в кінці навчального року. В нагороду діти отримають квитки (хто скільки заробив) в "ігроленд", який ми влаштуємо на території церкви. Це будуть ігри, змагання, лотереї тощо.

 

Як проходять уроки у недільній школі?

Біблійні історії

Вчителі в цікавій та доступній формі розказують дітям біблійні історії. Через поведінку біблійних персонажів ми показуємо, яким чином християнські принципи можна використовувати у житті.

Цікаві саморобки

Діти мають три способи пізнання — очі (бачити), вуха (чути), дотик (щось робити руками). Саморобки об’єднують ці три способи. Коли діти роблять щось своїми руками — це також навчаючий процес, який допомагає їм запам’ятати урок. Наша ціль, щоб дитина сама зробила поробку, яку вона може – це дає їй відчуття досягнення. Також саморобка розвиває в дітей здатність робити щось своїми руками. Зазвичай саморобка пов’язана з темою уроку та містить в собі золотий вірш, який треба вивчити напам’ять.

Веселі ігри

Діти люблять гратися. У грі вони дізнаються більше про величезний світ, який їх оточує. Дитина отримує від цього величезне задоволення. Ігри в недільній школі — це не просто розвага, а й закріплення біблійної істини, яка була на уроці. 

 

Разом проводимо свята

У проведенні свят беруть участь як діти, так і викладачі. Свята, які ми разом святкуємо – це Пасха, Трійця, День подяки, Різдво Христове, День матері та День батька.

 

Як працює недільна школа

Молодша група – діти 4-5 років. Перша середня група – діти 6-7 років. Друга середня група – діти 2-3 класу. Старша група – 4-6 клас. 

З дітьми працюють 16 вчителів, які пройшли курси для вчителів недільної школи.

На другому служінні працює клас "Таланти", де діти мають змогу проявити свою творчість та зробити щось своїми руками.

 

Відповідальна за служіння - Тетяна Романюк

Контактний телефон: (098-297-62-08; 69-853)

 

 

 

7 комментарів до статті 

 • Галина Маліна 03.01.2019, 01:21

  Вітаю Вас шановні колеги! В мене питання : Чи є така можливість отримати вашу програму для занять з дітьми для користування? Чи ви можете по ділитись розробками наших уроків? Щиро вдячна вам за приділену увагу моєму листу. Божих вам благословінь.

 • Людмила 24.01.2019, 13:03

  Здравствуйте. Меня тоже интересует ваша программа "Подорож до небесної країни". Можете поделиться ею, для служения детям?

 • Юлія 17.02.2019, 13:14

  Вітаю. Мене теж цікавить, чи є у Вас посібники для навчання або розроблена програма для дітей 6-7роківі і чи можна у Вас придбати цю літературу. Дякую

 • Рая 21.02.2019, 13:57

  Слава Богу! Дуже цікавить ваша програма. Скажіть, будь ласка, де можна її придбати? Чи, можливо, ви можете надати електронний варіант для користування та роботи на недільній школі. Дякую. Божих благословінь!

 • Лілія 15.12.2019, 12:23

  Хотілося б урізноманітнити уроки недільної школи, програмою можете поділитися?

 • Ольга 28.12.2019, 14:09

  Вітаю. Мене цікавить ваша програма...првністю розроблені уроки. Чи могли б ви поділитись?

 • Юлія 13.01.2020, 13:59

  Вітаю. Чи могли б поділитися своєю програмою для дітей 6 -7 років?

Додати коментар