Автор: Super User Создано: 19.07.2016 23:24 Просмотров: 739

Uzhgorod_missionerska_poizdka_1Чудові традиції у тому, що вони мають властивість повторюватися. Так і з літньою поїздкою до славного міста Ужгорода – втретє команда місіонерів відправилася у серце Закарпаття, щоб послужити місцевим школярам разом з молодою церквою «Нова надія».

 

Uzhgorod_missionerska_poizdka_kolo

Можна розповідати багато різного, що траплялося, яскраві моменти, виклики, труднощі, жертви кожного із учасників. Але найбільш вагомими зі всього цього є результати праці Бога через нас.

Не дивлячись на маленьку команду, порівняно з минулими роками, та всю складність її пошуку, ми отримали гарних та натхненних робітників, а також нашого дбайливого лідера – Тимофія Мальчевського. І хоча не завжди все було ідеально, Бог вчив нас через всі ці речі терпінню та самопожертві.

За час табору, який проходив з 4 по 8 липня, наша команда спілкувалася та заводила близькі стосунки з підлітками, і, звичайно, з командою служителів дружньою ІБЦ церкви "Нова Надія".

Важливою ціллю табору було свідкування молоді про Бога, а також запросити до церкви та на малу групу, щоб вони мали більше можливостей дізнатися, який Він насправді є. Також ми передавали досвід проведення "Сoffee Нouse", що молодіжний рух «Світло» ІБЦ проводить для підлітків та молоді Ірпеня близько трьох років. В результаті спільними зусиллями ми провели два заходи, та ще один відбувся після повернення ірпінської частини команди додому.

Uzhgorod_missionerska_poizdka_Malik

Uzhgorod_missionerska_poizdka_voleybol

 

Ми не знаємо, які переміни та результати будуть виявленні після цієї подорожі, але ми знаємо, що нічого з того, що відбувалося не було даремним в очах нашого Бога.

Щиро дякуємо команді ужгородської церкви "Нова надія" за те, що запросили, прийняли та служили нам також.

Сподіваємося, що наступного року зможемо повернутися і служити ще більше для проголошення нашого Господа та Його Слова.

Крістіна Мальчевська

Додати коментар