Автор: Super User Создано: 29.05.2014 00:36 Просмотров: 1027
festival_semji_2014_irpin_3Веселий дитячий сміх, радісні дорослі, які між знайомствами і розмовами намагалися шукати свою малечу по всім закутками території… Десь у такому ключі проходив у суботу 17 травня Фестиваль сім’ї, який приймала і організовували Ірпінська Біблійна Церква. Сотні дорослих і дітей прийняло участь у святі, приуроченому до Всеукраїнського тижня подружжя.
Весь тиждень організатори слідкували за погодними прогнозами, але обійшлося. Дощик не потурбував безліч спортивних та розважальних станцій для дітей і їхніх батьків, кидання кільця, імпровізований «боулінг», футбол, батути та гірки, малюнки на обличчі, інше. 
festival_semji_2014_irpin
Незліченну кількість дітей потрібно було максимально організувати, щоб всі дітки залишилися щасливими. Тому допомогла у проведенні станцій молодь церкви, особливо служителі підліткового клубу «Авана» з Ромою Кондратюком. Щоб підняти командний дух сімей, було проведено змагання-естафету, переможці якого отримали цінні призи.
festival_semji_2014_irpin_2
Час пролетів непомітно і після естафети ми перейшли до зали для нагородження переможців. «Все має свій початок та кінець. І якщо завершенню зими і дощу ми радіємо то завершенню свята - ні» - розпочав коротке слова пастор Микола Романюк. Він звернув увагу на те, що «є щось, що не завершується - справжня любов. У Біблії читаємо що любов ніколи не перестає. І це очевидно тому, що джерелом її є вічний Бог». Дай Господи у наші родини такої любові!
festival_semji_2014_irpin_4
Особливим гостем вечору стала Брія Блессінг - учасниця шоу «Голос країни. Перезавантаження». Окрім чудового вокалу, ми зрозуміли, що це надзвичайно проста і водночас сонячна дівчина, яка будує своє життя на християнських принципах.
festival_semji_2014_irpin_1
Основна мета Фестивалю показати наскільки важливо сім’ї проводити час разом – спілкуючись, бавлячись з дітьми. Сильна сім'я – це повага і турбота батьків, це радісні і слухняні дітки, це міцний «стільник» великої держави Україна. А такою може бути найкраще родина, що зростає на християнській основі любові й поваги один до одного та до дітей.
Продовженням Фестивалю сім’ї стало проведення сімейного клубу «Кохати з насолодою» в неділю. Сімейний клуб має на меті допомогти родинам зробити інвестицію у розвиток свого шлюбу і незабутньо провести час у двох. Брія Блессінг створювала прекрасний настрій своїм співом. Тема зустрічі заключного клубу стосувалася спілкуванню: "Бермудський трикутник взаємовідносин, або три вбивці спілкування". Спікер Станіслав Ґрунтковський зосередив свою увагу на причинах закритості і нерозуміння у сім'ї між чоловіком та дружиною. Він не лише найкраще виклав матеріал про необхідність спілкування, яке є серцевиною будь-яких відносин у шлюбі, але й дав практичне завдання. Подружні пари мали спілкуватися, обговорювати поставлені питання безпосередньо там, за столиками, дивлячись один одному у вічі. Усім гостям запам'ятається простий рецепт подружнього щастя: кожний день спілкуватися відкрито, слухати уважно, прощати від усього серця. В кінці зустрічі кожна пара записала на папірцях свою молитви до Бога про свій шлюб і дружно запускали в небо кульки, до яких були прив'язані ці папірці – так символічно пара спрямувала свою молитву до Бога.
Це була завершальна зустріч сімейного клубу у цьому сезоні. Продовження … у вересні вже цього року.
Яся Сидорчук
Надія Матвійчук

Додати коментар