Автор: Super User Создано: 20.03.2014 00:23 Просмотров: 1058
1
Була велика спокуса заритися під ковдру і добренько поспати (нечасто випадає така можливість :), але перемігши втому і лінь відправилися з чоловіком і друзями на сімейний клуб "Кохати з насолодою"...
І тільки ми переступили поріг гарно прикрашеної зали, настрій помітно покращився. Знайомі посміхнені обличчя, приємна атмосфера, горнятко чаю-кави, чудовий спів подружжя Грунтковських та Олексія Матвійчука і гарний настрій повертається остаточно:)
kohati_z_nasolodou10
Згодом ведучі запропонували цікаву та інтригуючу командну гру "Збережи яйце". Приємно було що наш стіл зміг впоратися з надважким завданням: п’ятьма аркушами паперу, чотирма трубочками та клаптиком скочу так обгорнути куряче яйце, щоб воно, кинуте з семиметрової висоти не розбилося.
kohati_z_nasolodou6
kohati_z_nasolodou5
Після цього Василь Острий занурив нас у минуле, запропонувавши історію зруйнованого кохання Давида та Мелхоли.  Століття збігають, часи змінюються, а проблеми в сім'ї залишаються такими ж. Сім'ї руйнуюються від гордості, нерозуміння, неприйняття, непрощення... Спікер доносив до жінок та чоловіків речі, які вони категорично не повинні робити в сімейному житті по відношенню один до одного. Прийшли до дуже простого висновку, який іноді так складно втілювати у життя: чоловіки мають любити дружин своїх, а жінки - поважати чоловіків своїх.
kohati_z_nasolodou8
kohati_z_nasolodou4
Життя закоротке, щоб витрачати його на конфлікти...
Люба Андрейко
Більше фото знаходиться тут

Додати коментар