Автор: Аня Федчук Создано: 24.07.2018 22:48 Просмотров: 734

Щойно закінчився IRPIN SPORT FEST і здавалося саме час перепочити, але ж ні. В Ірпінській Біблійній Церкві вже склалася хороша традиція - проводити музичний табір для дітей. Третій рік поспіль його організовує музична студія "Левит", що функціонує при церкві, та місія Music In World Cultures під керівництвом Стіва Бенхем.
Цей табір має важливе значення для нас, адже музика - це не просто мистецтво, яке ми вчилися опановувати, а й інструмент, через який, ми могли більше познайомитися один з одним, з дітками та з Богом. Цього року наші музичні веселощі тривали з 2 по 6 липня.
Близько 80 діток були поділені на дві зміни. Перша зміна (6-9 років) спрямована на ту малечу, яка шукає можливості визначитися, який інструмент їм до вподоби. Серед них скрипка, гітара, фортепіано та різноманітні ударні інструменти. Навчання проводилося у ігрових формах, щоранку біблійна історія, музичні майстер-класи, також були станції, де можна було розім'ятися та фізично підкріпитися. Діти бавилися, а наставники та викладачі вчили їх імпровізувати і слухати один одного. Кожен викладач присвятив себе і вклав у кожну дитинку частинку свого серця, щоб максимально розкрити її здібності.

photo 2018 07 20 14 10 49


Особливо кумедною видавалася так звана гра в "Музичний Борщ". У кожного учасника була можливість прийняти участь в таночках та різних виставах, а команда наставників показувала їм які музичні форми має пісня, як вони співпрацюють між собою та і взагалі, як виглядає "Музичний Борщ", які інгредієнти він має, що додає йому смаку, як прикрасити цю страву, і як її можна подати, щоб її так і хотілося скуштувати.

photo 2018 07 20 14 09 52
Друга зміна - це діти, які вже мають навички гри на музичних інструментах. Їх вік 9-14 років , і вони завзято удосконалювали свої вміння. Тому їм подарували унікальну можливість відчути диво гри в оркестрі. І учасники і викладачі дещо хвилювалися, адже цю практику випробовували вперше. Команда мала велику мрію для втілення, і надію на Бога, саме тому на звітному концерті оркестр зазвучав справді чарівно. Ще б пак, адже дітям це дуже подобалося їх лагідно навчали, а вони проявляли своє трудолюбство не лише в таборі, а й удома, де вчили нові партії. Скрипалі, віолончелісти, трубачі, флейтисти, кларнетист, гітаристи всі вони грали вперше в такому дитячому симфонічним у оркестрі. Результат приголомшливий. Багатьох це надихнуло на майбутнє навчання.

photo 2018 07 20 14 12 42

photo 2018 07 20 14 14 12
В останній день табору відбувався святковий звітний концерт. Це дійство подарувало глядачам та учасникам незабутні емоції. Тут грали на інструментах різних народів світу, співали різними мовами і прославляли Бога: українською, російською, японською, мовами африканських країн, також були таночки з музичним супроводом

photo 2018 07 20 14 15 07
На кінець пастор Василь Острий від імені церкви та батьків вручив подяки всім, хто був причетний до організації табору. "Ви подарували незабутні враження та передали корисний досвід для наших дітей" - сказав ведучий , і це справді те, що залишиться на все їхнє життя і буде цінним.
Після цього учасники могли поласувати морозивом. Мабуть справді солодощі та діти - це щось нерозривне.
Ось такий смак музики можна було відчути цим літом. Чекаємо наступного.

photo 2018 07 20 14 16 09

Додати коментар