Автор: Альона Остра Создано: 26.05.2017 00:26 Просмотров: 660

14 травня в Ірпінській Біблійній Церкві відбулося свято, присвячене Дню матері. В ньому взяли участь творчі колективи нашого міста, а також з Бучі та Києва. Діти вітали мам танцями, співами, грою на музичних інструментах та прекрасними декламаціями, в яких малята дякували своїм рідним і безцінним матусям за їхню нескінченну турботу та ласку. Це, звісно, подарувало й залишило незабутні враження та масу позитивних емоцій для всіх присутніх в залі матусь та бабусь.

Den materi narod

Den materi Cherenkova

Учні музичної студії «Левит», що працює вже четвертий рік при Ірпінській Біблійній Церкві, привітали жінок хоровим співом. Їхній гурт під керівництвом Ніни Черенкової заспівав пісню про мамину любов, без якої світ не може існувати в повноті. Текст пісні по-особливому торкнувся сердець усіх присутніх, на очах виднілися сльози радості та вдячності діткам за проникливий спів.

Den materi chor

Сімя Моргунів на одній сцені: тато з старшим сином на духових інструментах, мама на клавішах та молодший син на барабанах:

Den materi Morguns
Як мамі чотирьох дітей, мені було приємно отримувати привітання зі Святом Матері від своїх донечок. Гра на скрипці, якою вони займаються впродовж декількох років з мудрим керівником Ольгою Козлюк, наповнювала серце тільки добрим і світлим. Колись і вони, вірю, стануть матерями та прикладом вже для своїх дітей. Подяка наставникам й організаторам дитячого навчання, зокрема Олексію Матвійчуку за досконалу працю у формуванні майбутнього покоління.

Den materi skripka
Звісно, дитяча творчість надихає, підбадьорює, дає наснаги продовжувати своє невтомне виховання та піклування про душі цих малюків. Побажання для наших діток й надалі працювати, розвиваючи свої навички, дари і таланти, щоб робити цей світ кращим.

Додати коментар