Автор: Super User Создано: 17.01.2016 00:00 Просмотров: 541
vistava_dlya_ditey_IBC_yangoli
Мало хто в курсі, але 9 січня 2016 року в Ірпінській Біблійній Церкві було сконструйовано Машину Часу. Свідками цієї важливої події стали більше шестисот малих і не дуже жителів Ірпеня, які прийшли побачити різдвяну виставу. Власне, їх було дві. Спостерігаючи за пригодами головних героїв, – Фінеса, Ферба, Белли та Кендіз, – які мандрували «Вперед у минуле», щоб побачити своїми очима народження Ісуса у цей світ, діти ознайомлювалися з багатьма біблійними історіями: від Адама та Єви й до Йони.
vistava_dlya_ditey_IBC_Polina
vistava_dlya_ditey_IBC_dorosli
А захоплива музика, танці та влучні пісні під супровід живої музики викликали захоплення не лише у дітей, але й у дорослих, їхніх батьків. Вкотре, театральній студії «Трафарет» під керівництвом невтомної Люби Андрейко, вдалося передати радісну звістку про народженого Спасителя  і змусити дітей, сподіваюся, хоча б на хвилинку забути на довгоочікувані подарунки й зануритися в атмосферу очікування зустрічі з маленьким Ісусом.
...А тим часом, в Світлиці проходила інша вистава-мюзикл для малюків до 5 років. Зала була переповнена: 200 місць були зайняті дітлахами, а усі проходи – їхніми батьками. Всі вони прийшли побачити історію «Одного разу на Різдво» про пані Самотність, яка не знала, що на справді означає це свято. Отож, настав час відправитися їй у мандрівку. Дорогою їй зустрічалися різні звірятка, лісові друзі, які направляли пані, а потім з’явилися нашій героїні янголи і розповіли, що означає справжнє Різдво. Надзвичайним було те, що акторами були теж діти від 6 до 11 років, учасники дитячого християнського спортивного клубу «Awana» (м. Ірпінь). На Різдво стаються дива і одним з них будемо вважати нову театральну групу!
vistava_dlya_ditey_IBC_mali
vistava_dlya_ditey_IBC_diti
vistava_dlya_ditey_IBC_zal
Від імені усіх батьків хочеться подякувати всім і кожному, хто приймав участь в організації та підготовці різдвяного свята для дітей.

Додати коментар