Автор: Super User Создано: 15.08.2016 12:28 Просмотров: 965
IHGМи живемо і служимо у молодому місті, яке постійно розбудовується і наповнюється новим жителями. А оскільки це найчастіше молоді сім’ї, то наше місто також не вщухає від радісного дитячого галасу.
Успішний досвід служителів Ірпінської Біблійної Церкви в  організації дитячого міні-садку та груп раннього розвитку “Мамин вихідний”, християнського футбольного клубу, музичної студії “Левит”, дитячого спортивного клубу “Awana”, а також фестивалі та свята, показують, що у нас є потенціал і необхідний ресурс, який може більше і краще послужити на благо нашого міста.
Але є щось важливіше. Це ідея, а точніше бачення. Бачення якісної освіти, світлої атмосфери і живої зацікавленості у навчані самих дітей — це з однієї сторони, а з іншої — батьки, які впевнені у особистій відповідальності та щирій посвяченості вчителів та педколективу, які не просто організовують процес, але допомагають батькам формувати світогляд та навики їхніх дітей, майбутніх геніїв і творців, підприємців і авторів, керівників і винахідливих висококваліфіківаних працівників.
Що нас мотивує? Громада Ірпінської Біблійної Церкви не спроста є засновником гімназії — ми щиро бажаємо допомагати батькам виховувати майбутнє покоління українців на християнських принципах, як основи цілісного розвитку особистості, а також сім'ї, дружби і роботи. Усі викладачі і вихователі є фахівцями у своїй справі, які турбуються про інтелектуальний та творчий розвиток учнів, про патріотичне виховання молодого покоління, а також є практикуючими християнами.
Ми раді оголосити, що з 1 вересня 2016 року стартує 1 клас початкової школи Ірпінської Християнської Гімназії. Триває набір і ми запрошуємо батьків і майбутніх першокласників на співбесіду.
Що ми пропонуємо:
— невеликі класи: 12-15 учнів;
— сучасна програма вивчення англійської мови з американською системою сертифікації;
— сучасний обладаний клас;
— можливість повного дня зайняття дітьми;
— розвиток креативності у нашій арт-студії (малювання, ліплення, пісочна анімація)
— різноманітні додаткові можливості творчих і спортивних занять.
 
Для того щоб отримати іншу корисну інформацію щодо умов та оплати та щоби записатися на співбесіду телефонуйте Інні Валеріївні (097 477 45 45) або пишіть Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. //
Приєднуйтеся до нас у facebook 
 
Irpinska_Hristianska_Gimnaziya2

Додати коментар