Автор: Super User Создано: 25.11.2012 00:00 Просмотров: 1669

1«К сожалению, день рождения – только раз в году...» – співається в одній відомій пісні. Цей стереотип вирішила поламати молода і завзята команда недільної школи. Тому 25 листопада усі від молодшої до найстаршої групи святкували день осіннього іменинника, тобто для малечі, яка народилися восени.

Для дітей це було несподіванкою. Вони нічого собі не думаючи, йшли на урок, але до класів їм потрапити так і не вдалося – вони опинилися на справжньому дні народженні. Як же це свято відбувалося?

 

2
По-перше, всі вчителі мали не зовсім звичайний вигляд, адже для участі у сценках, вони переодягнулися у костюми різноманітних персонажів.
Першою була розповідь про дівчинку Машу, яка пішла до магазину за цікавою книгою. Різні дитячі книжки навперебій пропонували дівчинці себе, але Маша вибрала (звичайно, за допомогою дітей) найголовнішу – книгу, яка повинна бути в кожного – Біблію. Через цю історію ми  хотіли нагадати дітям важливість Слова Божого.

3

Потім дітки взяли участь в інтелектуальній вікторині. Вона проходила у цікавій формі: учасники, орієнтуючись по картинкам, відповідали на запитання по біблійним історіям, які вчили останнім часом в недільній школі. У першу чергу було приємно вчителям, з чиїх класів діти відповідали правильно. Адже це означає, що зернинка правди потрапила в серденько. Учасники також отримали маленькі солодкі подаруночки.

4
Часто діти діляться своїми комплексами: «А в мене очі не дуже гарні!» , «В мене вушка дуже довгі!», «А я взагалі зовсім не красива…». Щоб розвіяти такі дитячі міфи, ми показали сценку про хлопчика, який забажав вушка та ніс, як у слона, а ноги як у тюленя. І ось, йому приснилося, що саме таким він і став, як хотів, і хлопчика це привело в жах. Коли він прокинувся, то від усього серця в молитві подякував Богові за те, що Він його створив таким, який він є, таким чудовим і особливим. Ця сценка дуже потішила малечу, і вони зрозуміли, що кожен з них створений унікальним, а за це ми вдячні Господу.
Вчителі порадували дітей й іншими цікавими іграми та веселими конкурсами.

І що ж то за день народження без святкового торту? Під пісеньки-вітання іменинників викликали на п’єдестал. Найулюбленіший моментом стало загадування бажання і задування свічок. Після цього діток запросили до солодкого столу.

6
На цьому святі малеча отримала багато позитивних емоцій, призів та смачних подарунків.
Ми надіємося, що це свято є гарним початком нової традиції у недільній школі. І з нетерпінням, як і діти, чекаємо свята зимових іменинників.
Щиро дякуємо усім, хто приймав участь у підготовці та проведенні свята.
Даша Хижняк

1 комментар до статті 

  • Bdwilefelp 01.08.2018, 00:59

    разработка хайп проекта

Додати коментар