Автор: Яся Сидорчук Создано: 17.01.2012 09:07 Просмотров: 2272
DSC_4506
Не секрет, що дітям найкраще пояснити звичайні речі у формі захоплюючої казки. Тому, дякуючи фінській письменниці Туве  Янсон та театральній команді нашої церкви під керівництвом Оксани Ящук, 14 січня малеча мала можливість познайомитися з історією народження Ісуса через незабутню виставу. Близько 800 дітей та дорослих спостерігали у Домі Миру, як сім’я мумі - тролів дізнавалася, що таке Різдво і чому його потрібно святкувати.
Мумі-тролі – це персонажі із вигаданого світу казки «Мумі тролі. Ялинка», які так як і люди пишуть мемуари, їдять тістечка та виховують діток – мумі-троликів. Але, на жаль, вони нічого не знали ні про Ісуса, ні про ялинку, ні про подарунки.
Люди більш-менш знайомі зі світом діток, розуміють, як тяжко інколи сконцентрувати їхню увагу і заставити всидіти на одному місці.DSC_5394
Проте  на нашій виставі усі, не зважаючи на вік, із захопленням дивилися на дивних героїв і задавали собі питання: «Що ж буде далі?», «Чи сподобається Різдву липовий чай?», «Чи дізнають Сніф, мумі-сім’я що таке Різдво насправді?»… Яскраві костюми  і професійний грим робили молодих акторів ще більш колоритними. А улюбленцем публіки став великий двогорбий верблюд, який прийшов разом з мудрецями зі Сходу щоб поклонитися немовляті й Спасителю Ісусу Христу у Віфлеємі.
Після вистави діти мали можливість сфотографуватися разом з дивовижними персонажами та їхніми друзями і отримувати гарні подарунки надані християнською місією "Сумка Самарянина" в пам’ять про незвичайну казку.
Вже 3 рік поспіль театральна команда ІБЦ на чолі з Оксаною Ящук радує діток Ірпеня постановками на тему Різдва. У час, коли у  дитячих закладах  популяризується святкування саме Нового року, приємно, що є команда, яка знаходить все нові ідеї, щоб цікаво і яскраво передати радість зустрічі Різдва - народження нашого Господа Спасителя Ісуса!

Додати коментар