Автор: Super User Создано: 18.06.2010 08:59 Просмотров: 2015
01

6 червня в Ірпінській Біблійній Церкві святкувався випуск недільної школи. Цього року для чотирьох хлопчиків і двох дівчаток почався новий етап життя. Вони стали духовно зрілішими й готовими до нових поворотів долі.

Уже 13 років поспіль дітки 12–13 років закінчують курс недільної школи, де вони знайомляться із Святим Писанням, героями Старого й Нового Заповіту, роблять цікаві саморобки і весело проводять час, знайомлячись з іншими дітками. Цьогорічне свято було особливим.


На недільному зібранні випускники показали невелику виставу, яка була повчальною не лише для дітей, а й для дорослих. Головна ідея — тримаючись разом, легше боротися зі злом.

02

Після того як старший пастор Микола Романюк звернувся з настановою та вручив дипломи про закінчення недільної школи, діти разом із своїми вчителями поїхали до Києва. Плануючи свято, вчителі бажали зробити прогулянку не лише цікавою, а й пізнавальною, тому вирішили відвідати Музей води. Вода — це Божий дар людству, і діти після екскурсії добре зрозуміли її цінність та значимість.

Рятуючись від спеки, діти бавилися у фонтанах на Майдані Незалежності, а потім... Ну як же без «Макдональдса»? Меню «Біг чікен» усім припало до смаку. Щасливі та ситі поверталися додому. «Хотілося б поїхати ще раз», — казали вони, повертаючись додому. 03

Отже, з успішним закінченням недільної школи вітаємо Руслана Городинського, Дарину  Костишину, Марка Романюка, Сніжану Чернову, Богдана Шостака, Андрія Якубця.

Сподіваюся, що не лише цей день, але й всі роки, проведені в недільній школі, запам’ятаються нашим дітям на все життя. Тепер вони матимуть цікавий час у підлітковому клубі Puzzle.

 

Нових звершень і Божих благословінь!

Нехай ті духовні істини, які прищеплювали вам учителі,

стануть підвалинами успішного та щасливого життя

Богові на славу та батькам на радість! 

Людмила Вовченко
 
{datsopic id=77 align=left}

Додати коментар