Автор: Аня Федчук Создано: 15.08.2018 23:36 Просмотров: 633


Чим же збагатило нас це літо? Так от, розпочалося воно Irpin Sport Fest-oм. Зранку багато дітей, у вечері молоді та дорослих людей, атмосфера свята, що замінила буденність та купа можливостей для гостей на кожен вік. Ось з таким настроєм та запалом для молодіжної команди відкрився новий сезон Місіонерських подорожей. 5 різних місцевостей та 5 команд з нашої церкви поїхали ділитися досвідом організації служіння дітям та молоді, а інколи ще й займалися соціальною допомогою. Віддати трішечки себе та подарованої Богом любові не могло не збагатити, по -перше, наших місіонерів, по - друге тамтешніх жителів. Ось відгуки учасників з кожної поїздки:

1. Поїздка в с Обуховичі (Київська обл. Іванківський р-н)

Розпочинали табір ми з великим ентузіазмом, тому нашу команду не злякали ні погодні умови, ні умови проживання, ні різні провокації з боку місцевих жителів. На першу ранкову програму для дітей прийшло 10 дітей, і ми могли б засмутитися, як би не віра в те, що Бог тримає все під контролем. І справді з кожним днем дітей додавалося все більше, а головне що кожен з них міг відчути любов Божу, яку ми намагалися від усього серця передати. Під кінець ми не здивувалися, що табір відвідали майже пів сотні дітлахів.

Obuhovichi
Після невеличкого перепочинку, наша команда бралася за організацію вечірньої програми. Це було радістю для нас, адже тут ми могли спілкуватися один з одним, грати різні ігри, співати пісні біля вогнища та розповідати дуже хорошу Новину місцевій молоді - у них є Спаситель, Вірний Друг - Ісус Христос!
Навіть після завершення поїздки та таборів ми продовжуємо молитися за всіх учасників, бо кожен з них нам залишив слід в душі.
Даша Рибачок

2.Поїздка в смт.Понінки (Хмельницькая область)

Тиждень минув дуже швидко, з цим погодилися всі. Все що у нас залишилося - це спогади. Щоранку лідерське, де читали Слово, і слухали настанови на день. Потім сніданок, після якого всі летіли на програму. Наступним випробуванням було обійняти все 167 дітей!
В обід ми всі, без сил йшли додому. Рятувала тільки смачна їжа і трохи сну. Деякі в обід і вночі працювали! Не уявляю як вони вижили. Увечері у нас працювало кафе, тому дівчатка збиралися і готували бутери і лимонад. І потім всі дружно, хто на машині, хто пішки, йшли проводити молодіжну програму.
Ще було класно, коли хлопці з нашої команди перемагали в якихось змаганнях з молоддю з Понінки, отримували сертифікати на піцу, і в кінці тижня йшли разом спілкуватися. Ще одна можливість розповісти їм про Бога.

Poninki

Poninki3
Знаєте, у нас було всього тиждень щоб передати їх команді наш досвід проведення Sport Fest. Найскладніше те, що передавати треба показуючи практично. Що завжди складніше ніж просто читати лекції! І насправді, всі наші старання, вони як стрибок віри. Тому що, ми не знаємо чи буде результат, але сподіваємося на Бога. І на те, що Він буде вирощувати плоди в серцях цих дітей, молоді, та всіх хто нас оточував.
Ірина Бандура

3. Поїздка в м. Корсунь-Шевченківський (Черкаська облась)

Наша команда з 10 активних людей мали хороший час у місті Корсуні-Шевченквському , що на Черкащині. Передавали досвід проведення Тижня спорту, тому назву довго не вигадували - " Korsun Sport Week". Кожен ранок ми проводили програму для дітей від 3х до 12и років.
На станціях діти співали, танцювали, бігали та грали, витрачали свою енергію на незабутні враження, а також мали цікаві та повчальні Біблійні історії.
Було близько 60-ти дітей щодня, для яких в останній день ми провели Авану, щоб вони могли й надалі проводити гарно час і чути більше про Бога.
Щовечора ми ходили по місту, та запрошували молодь до нас. Відкрита молодь залюбки приходила. На вечірній програмі в нас були спортивні та духовні станції, волейбол, спілкування, цікава тема та історії людей, про те, як вони познайомилися з Богом.

Korsun

Korsun2
У вільний час ми дивилися місто, ходили на кар'єр або просто спали, бо програма була дійсно дуже виснажливою. Помісна церква дуже нам допомагала. Окрема подяка пастору Яну, який зробив все, заради того щоб цей тиждень пройшов як найкраще.
Юлія Бочевар

4. Поїздка в м.Авдіївка, Донецької області

Наприкінці червня команда на чолі з Андрієм Сомовим вирушила до міста Авдіївка для проведення табору для дітей. Нашою метою було якнайкраще послужити дітям, які дійсно цього потребують. Ні для кого не секрет, що Авдіївка є досить важким місцем. Винною всьому бойові дії, які проходять там. Для дітей це вже звична справа, чути постріли кожного дня. Для нас, в свою чергу, це було трохи шоком. Але з Божою підтримкою та захистом все пройшло добре. Табір проходив на подвір'ї школи, куди кожного дня приходило до 85 дітей. Тому коли ціла група людей протягом тижня присвячувала їм час, грала ігри та давала подарунки, не було сумніву що посмішки на їх обличчях були щирими.Avdiivka

Та увага для цих дивовижних діток була найціннішим подарунком. Для нас було важливо розказати про любов Ісуса та те що ми їх також любимо. Ввечері був час, який ми присвячували спілкуванню з молоддю. В Авдіївці є кар'єр, куди ми мали можливість ходити з молоддю та спілкуватися. Біля школи де ми проводили табір було волейбольне поле. Ми разом грали волейбол, футбол та навіть бейсбол. Справді, ми бачимо в цьому Божу любов, як до нас так і до тих, хто живе в Авдіївці і хочеться, щоб всі розуміли, що не зважаючи на обставини, та щоб нам не здавалося Його любов не зменшується і не перестає.
Олександра Мелешко

5. Поїздка в смт. Димер (Київська область)

Наша дружня групка складалася з 10 людей. Ми завзято вирушили в містечко Димер. Наші ранки прикрашало гарне сонце, яке давало надію на все добре. І справді все було класно. Ранкову програму відвідувало близько 60 дітей. Як добру традицію ми повторювали програму тижня спорту що організовуємо в Ірпіні, правда, дещо адаптовану до даної місцевості. Спортивні і розважальні станції, біблійний урок, експеременти, музику, поробки. В обідню перерву робили соціальну роботу - рубали дрова у жінки вдома.
Вечором збиралася молодь. З ними ми проводили турнір з футболу і волейболу, грали в настільні ігри, спілкувались за їжею, ділилися свідченнями Божих перемін у власному житті.

Dimer

Dimer2
Нашу команду завжди надихають люди, які готові нам послужити, тому місцеві християни і ми взаємно могли духовно розвиватися в умовах служіння.
Для церкви в Димері наша команда стала підбадьорення, люди ніби ожили і з'явився запал служити більше та ефективніше. Ми раді що Господь використав нашу працю, як ресурс для покращення служіння там.
Наталія Рибальська
Думою, що багата душа так виглядає: має за собою безліч позитиву та море любові до людей, яка обов'язково виллється у добрі справи для них. Це літо все ж таки збагатило душу багатьом людям, і це радісно.

Додати коментар