Автор: Алла Велика Создано: 31.08.2017 00:08 Просмотров: 434

Приїхавши на чудову територію табору коло містечка Коблево лідери і підлітки навіть уявити не могли, скільки усього відбудеться з нами за цей період часу. Для початку ми просто насолоджувалися тим, що можна вийти з автобусу, та зручно вмоститися на чистому ліжку.
Але цей день, як і інші так, ми починали так: з активної зарядки, бадьорих пісень, та свідоцтва когось із лідерів, про зміни які зробив Христос у їхньому житті.

Home 4

Кожного дня свідоцтво було різне, як і «емоція» дня (загалом емоцій було 5, і кожна з них була базовою для будь-якої людини, не залежно від статусу, віку, країни проживання, тощо).
Ще в той день, ми познайомилися з багатьма новими людьми, які в майбутньому стануть нашими ліпшими друзями.
На території ми багато купалися в морі, грали у волейбол, спайбол, а також інші цікаві командні та індивідуальні ігри. Це і грязьові ванни і тарзанки прямо в басейн, і закінчуючи пригодницькою нічною грою, яку навряд чи можна забути.

Home 2
Home 5
Щодня ми мали час для малих груп - коли ми задавали найбільше питань. Лідери разом з дітьми розбирали багато історій з Біблії, та дізнавалися про нових героїв. Головним з них звісно був Ісус Христос, Який через Слово та свідоцтва сильно вплинув на наше життя за цей тиждень.
Ввечері ми мали загальне зібрання, де звучала проповідь на актуальну тему, де сіялось слово в серця наших підлітків.
В останній вечір, ті, в кого на серці було бажання змінити свій курс по життю, та повністю віддати штурвал у руки Творця, зробили це.
Home 6
Ми дуже раділи, багато плакали (це були сльози щирої радості), та вітали один одного.
Від'їжджати не хотів ніхто. Всі стали однією сім'єю, в якій люблять не дивлячись на недоліки.
Але ми знали, що на таборі наша історія не закінчується.
Але продовжуються зустрічі HOME кожної неділі.
Тому ми з нетерпінням чекаємо їх, щоб ще більше пізнавати Господа, як найкращого друга.

Додати коментар