Автор: ІБЦ Создано: 19.07.2017 00:42 Просмотров: 373

Місіонерська поїздка до села Олізарівка відбулася протягом 25.06.17 – 01.07.17 р. У проведенні християнського табору приймало участь 18 лідерів, 11 з яких є служителями Ірпінської Біблійної Церкви. Загалом табір відвідувало 28 дітей протягом усього тижня. День наставники ділили на дві частини.

Olizarovka1
Вранці з 9:00 до 13:00 програму відвідували діти віком від 5 до 13 років. Учасників розділили на дві команди-три команди за віком. Вони проходили станції: спорт, музика, біблійна історія, командні ігри та саморобки. На кожній з них найактивніші діти, отримували чупа-чупси та "долари" в якості заохочень, за які потім могли придбати собі щось цікавеньке на ярмарку. Ближче до обіду був снек, а наприкінці команди збиралися для загальнотабірної гри.

Olizarovka2\

Olizarovka4
О вісімнадцятій годині вечора розпочиналася програма для підлітків та молоді від 14 років. Друга половина дня відрізнялася тим, що ніхто не ділився на команди і не проходив станції. Хтось змагався за перемогу у волейболі, а хтось грав у інші захоплюючі рухливі ігри. Та все ж, було дуже цікаво дивитися на перемоги і поразки кожного учасника, та їх боротьбу за призи і підтримку, на їх щасливі обличчя. Ближче до 20:00 ігри припинялися, і молодь разом з лідерами збиралася біля вогнища. Наша команда ділилися своїми свідоцтвами та усі разом співали під гітару. Також один з молодих проповідників - учасників команди -  готував мініпроповідь для наших гостей. Та, звичайно, перекус та нагородження переможців.
Загалом кожен день табору мав свою тему, яку на кожній станції ми намагалися донести учасникам табору:1) День авторитетності Біблії. 2) Знайомство з Іісусом Христом. 3) Наша цінність для Бога. 4) Бог є суддею, але люблячим. 5) Наш шлях з Богом.

Olizarovka5

Olizarovka6
Остання зустріч з усіма гостями була в суботу. Ми запросили всіх учасників з батьками, але, нажаль, батьків прийшло лише двоє. На цій зустрічі ми повторили всі пісні та теми, що проходили за тиждень і була вікторина та конкурси з призами.

Olizarovka7

Так пройшов тиждень. Усі звикли один до одного, що навіть не помітили, як вже треба збиратися додому. За цей тиждень ми усі побачили як по особливому чудесно діяв Господь. І лідери дуже вдячні Богу і усім, хто підтримував молитовно, фізично і фінансово. Цей табір пройшов дійсно на славу Богові і ми сподіваємось, що навіть якщо діти не запам’ятали імен лідерів, то запам’ятали хоча б частину істини, яку через нас говорив Господь Ісус Христос. Слава Богу!

Додати коментар