Автор: Наталія Рибальська Создано: 12.05.2017 00:15 Просмотров: 594

Один зал, дванадцять виступів і більше сотні талановитих людей 28 квітня Шоу талантів в Ірпінській Біблійській церкві відкрило завісу обдарованих мешканців нашого міста.
Ще один вечір п’ятниці став незабутнім для молодіжного руху Світло та міста Ірпінь. Можливість проявити свій талант була у всіх молодих ірпінчан. Відбір пройшли 12 найкращих претендентів. Зворушлива музика, нестримний гуркіт барабанів, надзвичайні акробатичні трюки, заворожуючі голоси та неймовірні малюнки… світлом. Про таку кількість оплесків, вигуків схвалення та захоплення можна було лише мріяти. Шоу тривало понад дві години й визначити трьох найкращих учасників було дуже важко. Але вимогливі судді зробили свій вибір.

Irpin Talent Show akrobat
Перше місце зайняв дует «Lumine», який (в прямому сенсі цього слова) шокував зал своїм вмінням малювати за допомогою світла. Друге місце вистукав собі неабиякий барабанщик Віталій, що підкорив глядачів з першого удару палички. І, нарешті, третє місце виборола команда акробатів, чиї трюки приголомшили зал.

Irpin Talent Show peremozhci

Старший пастор ІБЦ Микола Романюк поділився своїми роздумами про талановитих людей. Основною ідеєю стала істина, що всі присутні у залі та кожна людина на планеті – творіння Бога за Його подобою, а отже, мають талант від народження. Це може бути зовсім не ідеальний голос, і не музичний слух, далеко не чудове виконання танців, проте важливий талант – створювати щось нове та красиве (творити добро, створювати чистоту, змінювати світ). Головне – не загубити цей дар, а розвивати його й впливати на світ навколо.

Irpin Talent Show uchasniki

Додати коментар