Автор: Super User Создано: 08.08.2015 13:43 Просмотров: 569
Tabir_Uzhgorod_IgorВже втретє молодь Ірпінскьої Біблійної Церкви здійснила місіонерську подорож до Ужгорода. Команда в складі 10 молодих людей, під керівництвом Паши Рибальского та Тимофія Мальчевскього допомагала місцевій церкві «Жива надія» проводити табір під … назвою «Табір героїв» для школярі 9-11 класів. Цікава та насичена програма приваблювала все більше молоді. Частина молоді відвідувала табір ще в минулому році, а частина була вперше. Табір проходив з 9-ї години ранку до 17:30. І саме це було надзвичайним. Цілий день ми мали можливість ближче знайомитись з молоддю, яка була дуже відкритою, приділити увагу кожному, навіть вивчити імена всіх учасників, що є досить навіть важливим.
Tabir_Uzhgorod_football
«В цьому році час з дітьми був більш душевним, на мій погляд. Ми мали можливість не тільки поспілкуватись під час ігор, поки чекали свою чергу, про улюблений колір чи спорт, а дійсно більше поговорити про Ісуса і про те, що Він зробив.» (Даша Матяш).
Також в нас були спортивні ігри, майстер класи з різних цікавинок від професіоналів (здоровий спосіб життя, перша медична допомога, робота в інтернеті, танці, фітнес, театральне мистецтво та інші),Тім Білдінг, загально табірні ігри та Урок християнської етики, де кожного дня ми знайомились з героями Біблії. Скажу, що ці уроки були корисні не тільки для учасників табору, адже і самі лідери ділились, що уроки торкались їх сердець. Цей табір особливо запам’ятався мені, тому що реально невелика кількість молоді дозволяє приділити увагу кожному, поспілкуватись не лише на поверхневому рівні «як справи?» та «куди плануєш вступати?», а реально поговорити про важливі речі. Що є ще більш цінним, що частина учасників табору відвідала малу групу.
Але і на програмі табору наш день не закінчувався, треба було ж ще чимось зайнати корисним час. Тому майже кожен вечір в нас були якісь завдання в місті. В один з днів ми брали участь в акції «Проти тютюнопаління» та пропонували обміняти цигарку на цукерку. Але головною метою було при можливості гарної розмови розказати людині Євангелію, подарувати Біблію, зав’язати знайомство. Більш всього в цей день мене вразила відкритість людей до яких ми підходили, не всі звісно готові були обмінюватись, але поговорити вдалось дуже навіть змістовно. Це нагадало ще раз про Велике Доручення, що ми повинні не лише на таких акціях говорити про Важливе, але і при будь-якій можливості там де ми є.
Tabir_Uzhgorod_group
Tabir_Uzhgorod_Tima
Tabir_Uzhgorod_parnisha
Як команда ми також багато чому навчались. Не скажу що все проходило «гладко», були різні моменти, навіть сльози, але через усе це Бог дарував сили пройти.
«Я побачила та більше пізнала нашу команду та кожен відкрився з нової сторони, дійсно відчувалась єдність і через кожного Бог навчав мене. Я була рада бачити, що ніхто не намагався 'відморозитись' від відповідальностей і всі робили те, ради чого ми приїхали. Бог нагадував, як важливо піклуватись один про одного і мати любов між собою не дивлячись ні на що. Крута подорож.»
Tabir_Uzhgorod_emotion
Бог по особливому працював в кожному серці та і неможливо залишитись незміненим, коли служиш іншим. Ось декілька слів від відповідального за подорож:
«Это был мой третий визит в Ужгород, но в отличие от прошлых поездок, я был ответственный. Было не просто, потому что те цели и ожидания, которые мы ставили командой были довольно высокие.
Мы имели возможность проводить второй год подряд подростковый лагерь в Ужгородской школе, и после прошлого года, на котором каждый день приходило около сорока детей, мы ожидали что в этом году будет в два раза больше, так как дети в прошлом году были очень довольны проведённому с нами времени. Но когда наступил первый день, и пришло всего 16 человек, мы не могли поверить, но у Бога не бывает случайностей, за 5 дней каждый человек с ирпенской команды смог познакомиться с каждым подростком, у нас в отличии от прошлого года было больше времени именно на общение с подростками, каждый с нашей команды имел возможность свидетельствовать для них как словом так и делом. Дети не были пассивные, все активно участвовали, даже проявляли инициативу, часто спрашивая нас о нашем не привычном для них образе жизни.
С 20 детей которые были на нашем пятидневном лагере, 13 пришло в церковь! Это действительно ободрило меня и команду!

Tabir_Uzhgorod_vsi

В последний день почти все дети, которые были в лагере, пришли провожать нас на поезд. Своей искренностью они показали нам что-то новое, того, чего именно мне не хватало: они были просты и открыты. Скажу, что за те десять дней, которые провёл в Ужгороде, не только я мог влиять на людей, но и эти юные ужгородцы влияли на меня! Уверен что увижу их снова :)»
Маша Ружинська

Додати коментар