Автор: Super User Создано: 22.07.2016 07:25 Просмотров: 660
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_RAKURSГеографія місіонерських подорожей Ірпінської Біблійної Церкви продовжує розширюватися. Цього року команда у складі 16 чоловік, які зібралися із різних куточків Київської області, відправилася до села Сидоровичі Іванківського району, щоб послужити дітям, молоді, один одному і Господу.
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_biblurok
Тиждень з 11 по 16 липня став тижнем нового досвіду. Зранку і до обіду ми проводили табір для дітей віком від 4 і до 13 років, проте така подія для Сидоровичів – неймовірна цікавинка, тому у ранковий табір до нас приходили діти і старшого віку. Більшість із тих, хто відвідував табір – діти із циганських сімей. Щирі та відкриті, вони потребували уваги та доброго ставлення. Приємно дивувала простота та невибагливість дітей. Прості пісні та поробки, нескладні експерименти та ігри захоплювали як малюків, так і старших. Але найголовніше те, що нам вдалося пробудити в них цікавість до пізнання Божого Слова і Його волі.
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_PISOK
image-0-02-01-597e13e3fd76cdcce35a1a34cd82ce32da5990b0d25bdb7cfdbbf96d90b93848-V
Проте проведенням дитячої програми наше служіння у Сидоровичах не завершилось. З 18:30 і до ночі мали можливість поспілкуватись із молоддю. Починали зі спортивних ігор і завершували обговоренням актуальних для молодих людей тем біла вогнища. Головною метою такого неформального спілкування було показати їм біблійний погляд на різні життєві ситуації та цінність їхнього життя в очах Бога.
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_futbol
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_9
Окрім служіння жителям Сидоровичів, раді були служити і один одному. Кожен член команди відповідально та якісно виконував свою частину роботи, кожен надихав своєю посвятою та відданістю Божій справі. Нас не злякала відсутність у селі церкви, яка б допомогла і підтримувала. Команда впевнено прийняла виклик і, не дивлячись на перешкоди, на сто відсотків виклалась.
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_komanda
Missionerska_podorozh_Sidorovichi_vechirni
Молимось про продовження посвяченого служіння та просимо Божої милості та любові для мешканців Сидоровичів. Віримо, що зерно, яке Господь посіяв через нас неодмінно проросте і дякуємо Творцю за можливість бути Його інструментом та за любов, якою Він наповнював наші серця для служіння ближнім.
Дарина Матяш

 

Додати коментар