Автор: Super User Создано: 18.07.2016 23:13 Просмотров: 923
Poninki_missionerska_poizdka_1Вже не перший рік поспіль лідерська команда у складі 11 чоловік вирушила у місіонерську подорож до помісної церкви смт. Понінки (Хмельницька область). Вони, як завжди, прийняли нас з теплом і любов'ю. Ми провели табір для дітей від 6 до 12 років, який відбувався протягом тижня з ранку до обіду. Після цього ми влаштовували вечірнє спілкування для молоді від 13 років. Дитяча програма була побудована на проходженні станцій (біблійна історія, тімбілдінг, музика, ремесла, розваги, експерименти) з групами, розділеними за віковими категоріями. На вечірній програмі також буди станції, але іншого характеру. Також кожного вечора ми проводили чемпіонати з футболу, волейболу, бадмінтону та хокею.
У перший день прийшла несподівано велика кількість дітей – 150 чоловік, але з кожним днем ця кількість невпинно зростала, не дивлячись на те, що іноді погода була прохолодною і йшов дощ. Щодня діти з великим задоволенням і відкритим серцем приходили і охоче приводили своїх друзів. В останній день ми досягли піку: табір відвідало 203 дитини. І при такій великій кількості дітей люблячий Господь не залишив нас без допомоги, адже весь цей час ми співпрацювали разом з командою американців, яка прилетіла до нас зі штату Алабама. Дивовижно було спостерігати, як Господь об'єднує людей з різних країн і куточків світу, наповнює нас Своєю непідробною, щирою, ніжною любов'ю. За цей тиждень ми справді стали однією великою сім'єю. Ми на собі відчули слова Єзекіїля, який писав: «І дам їм одне серце, і нового духа дам у вас».

Poninki_missionerska_poizdka_3

Poninki_missionerska_poizdka_Fost

 
Кожна людина з нашої команди їхала з однією місією – послужити. Але, як це не дивно, ми були благословенними. Благословенними теплими, щирими обіймами дітей і словами любові від них, словами підтримки, коли наприкінці дня опускалися втомлені руки. Благословенними оновленням духа від Бога під час ранкового читання Біблії.
Poninki_missionerska_poizdka_zal
Ми їхали туди з гаслом: «у всіх перемогах вбачай свого ближнього, а в усіх невдачах  – себе» і це зробило нас сильною командою. Вірю і знаю, що Господь торкався і працював у кожному серці як дитини, так і дорослого. І слово, яке було посіяне, неодмінно принесе плоди і славу Тому, для Кого і завдяки Кому все це відбулося.
Олена Щупляк
 

Додати коментар