Автор: Дмитро Нечитайло Создано: 05.07.2016 23:33 Просмотров: 601
Football_camp_Irpin_1Вперше в історії незалежної України 4 християнських футбольних клуби об’єднались, щоб разом провести літній табір – разом грати в футбол, разом відпочивати, разом прославляти Бога. У Сергіївці, в Одеській області, на березі Чорного моря з’їхались команди з Рівного (ХФК Надія), Лиманського (ХФК Джой), Мирнограду (ХФК Фенікс) та Ірпеня (ХФК ІБЦ). Всього в таборі було 74 дитини, і ще близько 25 дорослих тренерів. Отож всього приймало участь близько 100 людей.
Football_camp_Irpin_trener
Football_camp_Irpin_komanda
У ці дні проходить Евро-2016 – важливі змагання для багатьох. Тому ми розбили всіх дітей на 16 команд, кожна команда була названа якоюсь країною і п’ять днів діти приймали участь у Евро-2016. Причому принципом відбору до команд було, щоб в одній команді були представники з різних клубів -  діти швидше подружились між собою. Зайняття футболом  були до обіду, а вже після нас чекало море. До речі, турнір серед менших дітей виграла команда «Бельгії», а серед старших – збірна «Польщі».
Football_camp_Irpin_zmagannya
Football_camp_Irpin_more
У організаторів цього табору було не лише бажання здружити дітей, а і закласти в їх серця біблійні істини. Тема табору була «Бажаєш грати?». Кожного ранку і вечору на футбольному полі ми проводили загальнотабірні зібрання, де розважали над темою дня, слухали цікаві свідоцтва, разом співали пісні. На малих групах ми могли більше пізнавати Бога. Кожний учасник табору у кінці отримав подарунок – Біблію, хто дитячу, хто вже дорослу. Приємно, що багато дітей особливо старшого віку поїхали з табору з бажанням починати читати цю книгу.
Football_camp_Irpin_diti
Це був наш перший досвід проведення такого табору, але впевнені, що наступного року ми продовжимо цю чудову традицію. Приємно було бачити, як діти з різних міст здружилися і у них тепер є друзі в інших містах України.
Football_camp_Irpin_kolo

Додати коментар