Автор: Super User Создано: 01.03.2016 10:48 Просмотров: 659
Molodizhniy_babir_ludiМолодіжний табір - це завжди особливий час. 13-14 лютого більше 40 хлопців і дівчат нашої церкви разом насолоджувалися спілкуванням у колі знайомих, роздумами над Словом та відпочинком у таборі "Для тих, хто шукає", організованих нашим молодіжним рухом "Світло".
Приїхавши на територію табору, ти вже відчуваєш себе ніби в казці, навколо сніжно, а в голові проминають картини з відомого кінофільму «Хроніки Нарнії».І ось ми на місці… Розселення, вечеря і спільне вечірнє зібрання. Все розпочалося з доволі цікавої гри, яка має назву «Рулетка почуттів»: кожний учасник табору отримував прапорець зі свої прізвищем та ім’ям і перед ним був перелік різних почуттів. Людина мала обрати саме те почуття , яке охоплює її на даний момент. Дві години відвертої гри: ділилися радощами і невдачами, труднощами та досягненнями…
Molodizhniy_babir_Gra
Наступний день запам’ятався насиченими семінарами від Василя Острого. Досліджували актуальну тему про стосунки між хлопцями та дівчатами, розглядали біблійні тексти, аналізували в групах, робили висновки, молилися. Далі ми говорили про стосунки з друзями. Роздумували про те, які дружні стосунки ми хотіли би мати?! Що ми очікуємо від дружби?! Про принципи дружби. Згодом ми почали роздумувати про перешкоди, які зустрічаємо в молитві  і намагалися прямо там в таборі долати молитовні перешкоди. Як? Молилися текстом «Отче наш…».
Molodizhniy_babir_Ostriy
Вечір видався доволі активним, бо кожен з учасників, будучи членом тієї чи іншої команди, шукав солодкий "скарб", користуючись нестандартною картою. Команда переможців проявила неабияку турботу - поділилася солодощами не лиш між собою, а й з іншими.
Другий день був наповнений наступним. Ігор Фостенко поділився темою «Постановка цілі», яка стала для нас хорошим стимулом. Сказано силу силенну цікавої та корисної інформації, але були речі , які й по сьогоднішній закарбувалися у моїй пам’яті: «Ворог постійності - виключення». Кожен з нас ставив духовні цілі, записували ключові риси, які будуть нам допомагати досягаючи їх, визначали, що заважає досягати цілі.
Molodizhniy_babir_Fostenko
Molodizhniy_babir_ludi2
Мирослав Волосецький допомагав нам розібратися в темі «Біблія - інструмент для тих, хто шукає».
Цей табір став для нас новою важливою точкою для відліку у планах на 2016 рік та натхненням на послух Господу у реалізації своїх задумів.
Ніна Замостян

Додати коментар