Автор: Super User Создано: 19.02.2013 00:00 Просмотров: 967

IMG_0576Яке свято згадується у лютому найчастіше? Звичайно ж, День святого Валентина – День усіх закоханих. В цей день, 14 лютого, повітря наповнюється романтикою, кожен поспішає привітати свою кохану людину та приємно провести з нею час. Наша молодь не виключення. 15 лютого зала нової споруди церкви була чудово вбрана в «сердечній» тематиці і швидко наповнилася молодими людьми (близько 100 чоловік), які поспішали провести приємно час на молодіжці, що обіцяла бути цікавою.

 

 

IMG_0586

Всі розмови того вечора були лише про одне – відносини та відмінності між хлопцями та дівчатами. А дотепні та милі конкурси не давали нікому занудьгувати. В одному з них, навіть, виграли запрошені гості вечора – Сергій Колесников та його дружина Надія, які пізніше ділилися своєю історією кохання та порадами для молоді. Особливо смачними були симпатичні пироги та тортики, якими нас пригощало наше кафе, за що йому велика подяка.
IMG_0393

IMG_0384

Рімейки різного стилю на славнозвісний фільм «Титанік» у виконанні неперевершеного режисера Поліни Шимпф та її команди професійних акторів не залишили нікого байдужим та викликали бурю емоцій у глядачів. Заспокоювала та зачаровувала всіх своїм чудовим співом Влада Цокало.
Сергій та Надія Колеснікови зі сцени ділилися своїм досвідом та наголошували на тому, наскільки для хлопців та дівчат важливі відносини з Богом, наскільки важливо у відносинах один з одним триматися християнських принципів, щоб потім не шкодувати про не вірні і гріховність вчинки, щоб не було соромно за те, що сталося. Сергій нагадав усім про «трикутник відносин», в якому на вершині знаходиться Бог, а на бокових кутах – чоловік і жінка. І вони, разом рухаючись до Бога, наближаються один до одного.
В нашому житті для молодих людей відкривається безліч спокус у сфері відносин і тому неодмінно важливо пам’ятати про Бога, звертатися до Нього у час випробувань. Бо, часом, обставини можуть бути сильнішими за нас і лише Бог може допомогти тобі в будь-якій ситуації, якщо ти довіришся Йому, бо він знає, як краще буде для тебе та для людини, яку ти кохаєш. Тож, пам’ятатимемо про можливі небезпеки та спокуси, але насолоджуватимемося кожною хвилиною поруч із тими, хто дорогий! ;)

IMG_0543

Додати коментар