Автор: Яся Сидорчук Создано: 16.02.2011 17:19 Просмотров: 1162

loveis_4Кохання тут, кохання там… Cкільки кілограмів віршів йому присвячено, скільки терабайтів пісень оспівано. І як чудово, що існує «заморське» свято — День святого Валентина, яке так шанобливо протиставляє кохання іншим, не таким привабливим, здавалося б, сторонам життя. Проте не лише закладене Богом почуття любити спонукає мільйони сердець складати вишукані привітання, шукати найсмачніші солодощі, подарунки, перев’язані рожевою стрічкою, чи літак до Парижа… Дякуючи ринковій економіці, яка зі всього, навіть прекрасного, робить виторг, вечір  закоханих 14 лютого завойовує увагу й гаманці майже всіх пересічних українців.

Але залишимо ці проблеми любителям ускладнювати життя. Тоді, коли янголи найгучніше співали з небес гімн любові, а останні троянди за звичайним тарифом зникали з прилавків, організатори JC Club прагнули, щоб усі відвідувачі насамперед перейнялися романтичною атмосферою. 11 лютого у Домі Марка — найкращий джаз by Oran’gazz, незліченна кількість сердечок у прикрасах, близько сотні живих сердець, яким до вподоби битися разом у дружній атмосфері, замість того щоб сидіти поодинці у п’ятницю. 

 

 

loveis_1

 

Уперше гостем молодіжної зустрічі став пастор Петро Шакун, який розказав про свої секрети романтики у 28-річних сімейних відносинах. Таємниця не така вже й складна, до того ж детально описана в інструкціях для незаміжніх та одружених — Слові Божому, а саме, у 13 розділі першого Послання до коринтян.

 

loveis_3

 

«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, не величається, не надимається…» — далеко не весь перелік «вимог» до почуття, яке піар-менеджери свята 14 лютого подають в оформленні безтурботних купідонів і поверхневих валентинок. Але сподіваючись на Господа, який дарує шукаючим справжнього кохання, можна з упевненістю сказати, що така любов існує і вона дійсно ніколи не перестає!

 

 

loveis_2

Додати коментар