Автор: Яся Сидорчук Создано: 16.02.2011 15:54 Просмотров: 1608

 

tabir_24–5 лютого смт Кийлів знову гостинно приймав молодь нашої церкви для проведення щорічного зимового табору, як завжди з цікавою програмою, духовним наповненням та новими знайомствами. Але не все так просто, адже цього разу…

Особливістю цього табору стала його назва — «Трон». Звучить по-королівськи, але жодних коронацій чи, навпаки, висловлювань недовіри не відбувалося. Трон нашого серця — ось що стало темою обговорення близько 70 юнаків та дівчат. Багато хто, і я особисто, побував перед усією публікою на шкіряному «троні» на колесах, зі зручною спинкою. І зовсім іншим було відчуття, коли повертаєшся на вже так собі комфортабельне місце. Така ж ситуація і з нашим серцем. Коли ти сам собі господар і орієнтуєшся на свої бажання  —  це неабияк лестить власному его. Але Бог нам пропонує інший варіант, а саме впустити Його до керма правління своїм «Я». Зрештою, кому знати краще, як нам мати життя з подостатком, як не  нашому Творцеві, кому довіряти свої переживання і питати поради, як не Отцеві, Який полюбив нас ще від закладин світу.

tabir_3

 

Наступною особливістю стала атмосфера спокою і тихого щастя. Мій невеликий досвід християнських таборів свідчить про наступне. Цілу функціональну добу (крім періоду на сон) ти десь бігаєш, щось майструєш, слухаєш, думаєш, і лише після цього відпочинку ще тиждень відпочиваєш у прямому значенні. Тож дякую організаторам «Трону» за прекрасний баланс активностей і вільного часу, коли ти вдосталь можеш займатися чим завгодно у межах дозволеного за умовами табору.

 

 

tabir_4

 

 

...Це трапилося в суботу ввечері. Таню і Олексія Святий Дух спонукав обрати правильні орієнтири – надати Богу можливість жити на троні їхніх сердець.

 

Дякуємо Господу за чудовий табір! Як стверджує джерело нашого натхнення, «Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя» (Прип. 4:23).

 

Додати коментар