Автор: Дмитро Нечитайло Создано: 16.01.2012 12:03 Просмотров: 1238
2012-01-14_13.11.21
Цього року наша Церква приймає участь у зимових змаганнях з футзалу на чемпіонаті області у всіх трьох вікових групах – 1999-2000 рр., 1997-98 рр., 1996-1995 рр. Першими прийняли участь у змаганнях наймолодші футболісти – 1999-2000 рр. Ця команда створена лише декілька місяців тому і відразу була кинута у бій проти інших команд з області, які разом грають вже не перший рік. Згідно розподілу по зонам наша команда мала далекий вояж у Згурівку, за 130 кілометрів від Ірпеня. 14 січня у Згурівці нашим юнакам протистояли ДЮСШ (дитяча юнацька спортивна школа) з міст Бориспіль, Славутич та господарі Згурівська ДЮСШ. Слід зазначити, що наша ФК ІБЦ, мабуть є єдиною командою в першості області, яка не підтримується міською владою, всі інші представляють районні дитячо-юнацькі спортивні школи. Отож, першою була гра проти господарів – наші підлітки біля 10 хвилин тримали "на замку" власні ворота, але все таки у першому таймі пропустили два голи і в другому таймі – три голи, як підсумок "суха" поразка 5-0 – досить невдалий початок. На другу гру проти команди зі Славутича хлопці вже вийшли більш зібраними, розкутими, відчувши смак гри, плече один одного. Саме вони першими відкрили рахунок – відзначився Скорін Тимофій, тривалий час перемагали, але на перерву пішли за рахунку 3-1 на користь команди зі Славутича. Проте ірпінські юнаки проявили характер: спочатку гол забив Давид Колесников 3-2, а потім Олександр Ерьомін метрів з 10-ти забив п’ятою гол-красень, таким чином рахунок став 3-3, але на жаль за дві хвилини до кінця команда зі Славутича забиває м’яч і встановлює остаточний рахунок 4-3. Варто зазначити, що команда зі Славутича зайняла у підсумку друге місце. У третій грі цього дня нашій команді протистояв лідер турніру – команда з Борисполя, на жаль ми поступилися 3-0. В підсумку в пасиві 3 поразки, але в активі 3 забитих голи, море бажання тренуватися і здобувати перемоги у подібних турнірах.2012-01-14_13.11.36
Слід відзначити поіменно всіх, хто прийняв участь цього дня в змаганнях – Скорін Тимофій, Войцях Саша, Колесников Давид, Ерьомін Саша, Рибальченко Саша, Бундаковський Максим, Татаров Іван, тренер Руслан Семенюк.
Попереду 21 та 22 січня змагання у наших старших хлопців, яким доведеться змагатись у Вишгороді проти своїх однолітків, тому потребуємо молитовної підтримки Церкви і не тільки молитовної за нові успіхи наших юнаків, за будівництво футбольного поля на території Церкви, за пробудження в серцях цих молодих людей, за тренерів.