Автор: Оля Шимпф Создано: 27.01.2018 14:13 Просмотров: 1070

У нашому житті часто трапляється, що ми з легкістю даємо обіцянки і ще з більшою легкістю їх порушуємо. Ісус не дав нам жодного приводу сумніватися у тому, що Його обітниці виконувались і виконуються з Божественною досконалістю. Чому ж ми так мляво виконуємо заповідь, яка обіцяє нам добро і довголіття?«Діти, - слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе! Шануй свого батька та матір – це перша заповідь з обітницею,- щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!» (Ефесянам 6: 1-3).

IMG 3610 min min

IMG 3652 min min

IMG 3694 min min
І знов на передовій у боротьбі за серця і душі жінок – Надія Данилівна Комендант, яка запропонувала актуальну і життєво необхідну тему для семінару: « Шануй Батька та Матір», який відбувся 20 січня у Домі Марка. На семінар завітав наш давній друг и вірний брат у Христі із Німеччини пастор Рётінг. Як мати я почула від нього дуже важливу для себе річ: все те добре , що мати закладає у свою дитину, все добро, яке вона робить для нього, змінює не тільки атмосферу в родині, а і примножує кількість любові, співчуття, небайдужості у всьому світі. Як донька я відчула докори сумління і великий сум у своєму серці: чи була я дійсно вдячною і шанобливою донькою? Зараз вже нічого не можна виправити- моїх батьків вже більш як 15 років немає на цьому світі. Але залишилась величезна вдячність і бажання допомогти своїм дітям у виконанні цієї заповіді.

IMG 3706 min min
Пришвидшений темп сучасного життя, метушня та гонитва за примарами тимчасових задоволень нажаль майже унеможливлюють тихе душевне спілкування з батьками. Але доти ,доки Господь подовжує наші дні ,
• будемо цінувати батьківський труд, тепло батьківської хати;
• шукати будь які можливості, чи то в доброму слові, чи то в практичних справах по господарству, допомагати своїм батькам;
• будемо пам’ятати, що ми ніколи не зможемо передати повагу до батьків своїм дітям, якщо самі не пам’ятаємо того добра, яке бачили від своїх батьків.

Додати коментар