Автор: Яся Сидорчук Создано: 19.07.2017 00:11 Просмотров: 395

Коли у календар стукає червень і ви особа жіночої статі, це означає наступні речі: ви швидко дістаєте з архіву останні рекомендації по фітнесу, з гардеробу яскравіші сукні, гуглите, де можна поспекотніше провести відпустку, і який обіцяють врожай на абрикоси і малину для варення на весь наступний рік. Для того, щоб дати дівчатам і жінкам наснаги на продуктивне планування літа, команда Lady's Brunch приготувала для них програму з символічною назвою - Перезавантаження.


LadysBrunch Reload1117 червня зал ІБЦ, завдяки умілим рукам дизайнерів, перетворився в яскраві джунглі, куди ми радо запрошували гостей. Як завжди, дрес-код - це сукні і посмішки. 
Деякі леді заходили повільно і уважно, вони чи не вперше завітали з подругами на наше свято. Інші спритно займали місця ближче до сцени. Повільна музика у стилі джазу… і ось на сцену виходять ведучі.
Було приємно бачити в залі жінок з повними очікувань очима. А ще несподівано, що жінки люблять конкурси, азартно беруть у них участь і не пасують перед незручними завданнями.

 

LadysBrunch Reload


Кожна учасниця могла пройти на вибір декілька майстер-класів, які проводили професіонали і спеціалісти у своїх сферах. Як доглядати за обличчям влітку нам розповідала косметолог Ірина Мальчевська. Нюанси флористики та як прикрасити свій дім - власниця студії дизайну Ольга Надбережна. Для тих, хто цікавився пізнанням себе і виставленням пріоритетів, була дорога на майстер-клас від Ольги Шимпф і Галини Касак. А більше про корисне здоров'я для всієї сім'ї розповіла дієтолог Ірина Тригитько. Я з подругою Поліною вперше спробували себе у ролі спікерів на такому заході і разом з бортпровідницею Юлією розповіли слухачкам про лайфхаки для любителів мандрів по світу і по Україні.

LadysBrunch Reload2

LadysBrunch Reload3

LadysBrunch Reload4

LadysBrunch Reload5

LadysBrunch Reload6
Наступним кроком нашої програми стало ток-шоу: три особливих історії, три особливих героїні, у житті кожної трапилося своє перезавантаження..
Анна Бандура, яка разом з чоловіком і двома дітьми переїхала на 8 місяців на Мальдіви, розповідала яке "нерайське" життя може бути на райському острові - в чужому оточенні, культурі. Бог відкривав їй особливі речі про свою роль як матері і дружини. Ольга Надбережна вирішила ризикнути і посвятити себе хобі, що в результаті перетворилося на прибутковий бізнес. Маріанна Онуфрик, щаслива дружина і мама чотирьох діток, в певний момент зрозуміла, що готова до більшого і прийняла рішення змінити хорошу посаду і почати впливати на державну політику через свою діяльність. Кожна з них - приклад, що означає ризикувати, що не завжди відразу все проходить гладко, але Бог веде своєю дорогою і дає корисні уроки.

LadysBrunch Reload15

LadysBrunch Reload12

LadysBrunch Reload13
Корисними біблійними історіями продовжив вечір Микола Романюк - єдиний дорослий чоловік у нашому царстві, не враховуючи галантних офіціантів, які  турбувалися про наш затишок увесь день. Він розповів про жінок з Писання, перед якими також стояли непрості задачі - вдова Ноомі, цариця Естер, молитовниця Анна. А  також дав ключову фразу: твоя реакція на біль залежить від твоєї релігії, і допомагає тобі рости або деградувати.

LadysBrunch Reload14

Наша учасниця Олександра поділилася своїми емоціями: «Ось і відбувся довгоочікуваний Lady's Brunch! Завдяки життєрадісній атмосфері, створеній Decor IBC, практичним майстер-класам на різноманітну тематику, життєвим історіям про кардинальні зміни у житті від трьох прекрасних жінок, надихаючому слову пастора Романюка Миколи та неперевершеним ведучим Ясі та Поліні, жінки змогли відпочити, підбадьоритись, надихнутись на нові життєві кроки! Літо, зустрічай оновлених жінок, що з вірою готові до позитивних змін!»

LadysBrunch Reload9

LadysBrunch Reload10

LadysBrunch Reload7

Додати коментар