Автор: Super User Создано: 20.12.2015 00:00 Просмотров: 349
f96d334e9791b69e98893fb198c79d3820 грудня завдяки милості Божій відбулася довгоочікувана жіноча зустріч під назвою «На зустріч Різдву»! Протягом декількох місяців сестри нашої церкви не покладаючи рук, щоденно вимолюючи у Господа благословення на цей захід, старанно готувалися й продумували до кожної дрібнички програму, аби гості вечора відчули себе в дивовижній атмосфері Божої любові та турботи про них.
Nazustrich_Rizdvu_Irpin_Bible_Church_zal
Коли зал наповнився більш ніж 300ма жіночками, серед яких більшу частину представляли жінки, які ще не пізнали Ісуса як свого Спасителя, але відгукнулись на запрошення своїх віруючих подруг прийти на вечір – святковий вечір розпочався…
Nazustrich_Rizdvu_Irpin_Bible_Church_podruzhka
На початку програми усіх присутніх привітала та налаштувала на святковий настрій ведуча вечору Катя Бочевар і далі серед затишних декорацій, без перебільшення, немов Анголи у різдвяну ніч, з’явився гурт Олексія Матвійчука, які виконали для гостей традиційні християнські різдвяні пісні, у досить не традиційному та оригінальному аранжуванні, яке просто захоплювало слух у поціновувачів живого виконання музики та співу.
Nazustrich_Rizdvu_Irpin_Bible_Church_musika
Програма вечора була дуже насичена та цікава! У рубриці «Декор власноруч» Таня Сологуб поділилася надзвичайним різноманіттям ідей щодо прикрашання інтер’єру наших будинків до свят власними руками, і тим, як можна перетворити, можливо для когось вже ставши нецікавим та одноманітним щорічне прикрашання наших домівок, в захоплююче та творче дійство з дітками та чоловіками!
Продовжувала програму вечора Славінська Наталія, декламуючи вірш для роздумів про народженого в яслах Царя Ісуса, Який справді достойний нашого поклоніння Йому від усього серця та всім своїм життям!
Nazustrich_Rizdvu_Irpin_Bible_Church_Slav
Тему роздумів над життям (що і було основною ціллю зустрічі) продовжили театральна вистава за участю талановитого подружжя Славіка та Олени Кари, а також Тетяни Лукіч та Бондар Анни, які розіграли в комедійно-драматичному жанрі типовий, повний клопіт та приготувань вечір перед Різдвом типової пострадянської сім’ї … Основним посилом вистави було замислитись над тим, чим наповнене серце жінки в передріздвяний час -  радістю та вдячністю Богу за його народженого Сина на землю, чи заклопотаністю та сварливістю на обставини навколо нас, які того не варті…
Nazustrich_Rizdvu_Irpin_Bible_Church_scenka
Продовжуючи тему відсутності миру, вдячності та спокою сьогодні у серцях більшості жінок, Словом від Господа та підбадьоренням ділилась з гостями вечора «На зустріч Різдву» Галина Касак. На мою думку, для жінок, які вперше прийшли на християнську жіночу зустріч такого формату, було великою несподіванкою почути, що секрет життя, наповненого миром, радістю, спокоєм, полягає не в матеріальному забезпеченні, здоров’ї, ідеальній вазі та формах тіла, а в пізнанні Істинного й Живого Господа Ісуса Христа, Який так багато років назад народився для кожної з них, щоб подарувати повноцінне життя з Ним! Але той факт, що слухаючи ці істини, на очах у жінок бриніли сльози , яскраво підтверджує, що тема відсутності миру в жіночих серцях справді актуальна, та по-справжньому торкалась їхніх сердець у цей вечір!
Nazustrich_Rizdvu_Irpin_Bible_Church_Matv
Підтвердила силу цих істин свідоцтвом свого зміненого життя Тетяна Бойко. Також, ми всі разом молились за жінок міста нашого, нашої країни, а також за мир в Україні…
Завершували вечір на надихаючій музичній ноті, завдяки чудовому виконанню Зої Ільницької  різдвяних гімнів «Слава в вишніх» та «Маленьке місто Віфлеєм».
Поспілкуватися одне з одним та поділитися враженнями від почутого та побаченого гості вечора могла за чаєм, кавою та смачними пригощаннями у фойє залу.
Подяка всім, хто долучився до проведення цього чудового вечора і що попри всі випробування та перешкоди  він благословенно відбувся! Подяка усім хто молився як в Україні, та нашим любим сестричкам за її межами, жіночому комітету Ірпінської Біблійної Церкви, усім, хто брав участь в програмі та її технічній сфері: зйомки та трансляція онлайн Ільницький Роман та Некіфорець Григорій, звук – Касак Ілля, фото – Оніскевич Ксенія, команда кафе на чолі з Бандурою Анною, команді декору.
Але найбільша подяка Йому «Єдиному премудрому Богові, Спасителеві нашому через Ісуса Христа, Господа нашого, слава, могутність, сила та влада перше всього віку, і тепер, і на всі віки! Амінь» Юди 1:25

Додати коментар