Автор: Super User Создано: 24.04.2016 10:35 Просмотров: 571
Seminar_dlya_dityachih_sluzhiteliv2Діти – це майбутнє нашої церкви і нашої держави! Найголовніша мета лідерів дитячих служінь – донести до дітей Божі цінності, які базуються на любові, терпінні, милосерді, справедливості, чесності, пошани до батьків і старших, працелюбстві, доброчесності тощо, які глибоко проявляються в житті людини.
Для успішного проведення Біблійного уроку, від якого залежить подальше майбутнє дітей, лідерам дитячих служінь необхідно постійно оволодівати різними/іншими методами ефективного викладання.
На базі нашої церкви, протягом двох днів лідери дитячих служінь мали прекрасну можливість навчитися багатьом методами викладання, наприклад, як «оживити» та цікаво розповісти Біблійну історію для дітей. Дізнавалися особливості вікових категорій дітей, характеристики дитячого служителя та багато інших цікавих  речей.
Навчання проводила координатор дитячого служіння в Україні Надія Купрійонок. Учасники семінару разом із нею вчилися знаходити Біблійну істину. Для закріплення матеріалу кожний отримав домашнє завдання, що допомогло зберегти в пам’яті пройдений матеріал.
На одне з найпопулярніших питань – «Як правильно навчати дітей?» - Надія дала миттєву відповідь: «Найголовніше, через особисте наслідування!»
Seminar_dlya_dityachih_sluzhiteliv
Учасники семінару були навчені ефективним методам викладання, також мали можливість заглиблюватися в Слово Боже, практикували написання Біблійного уроку, кожний приймав участь в інтерактиві. Як і координатор, так і учасники залишилися з великою кількістю позитивних емоцій і вражень!
Семінар показав велику потребу в подібних заняттях. Всі, хто приймав участь у навчанні, будуть з нетерпінням чекати наступних занять з Надією Купрійонок.
Нелла Вознюк

Додати коментар