Автор: Super User Создано: 22.03.2011 14:32 Просмотров: 1550

womans_2Після довгої монотонно-білої зими хочеться чогось яскравого, кольорового, незвичайного. Але природа не поспішає радувати нас різнобарв'ям, тож на початку весни ми задовольняємося лише картинами сірих дерев і мокрих доріг. Та що є неможливого з Богом? Навіть серед похмурого буденного міжсезоння можна створити яскраву святкову атмосферу, як це зробили жінки Ірпінської Біблійної Церкви під час чергової зустрічі «Ти +Ви». Захід так і назвали: «Розфарбуй своє життя». Його метою було святкувати красу Божого творіння в усьому розмаїтті барв, а темою — зміна темних сторін своєї душі та свого життя на кольорові у світлі Божого провидіння та Його волі для кожної жінки.  

Розпочалося свято зі знайомства. Усі присутні, як завжди, сиділи за столами у колі своїх друзів: молоді — з молодими, бабусі — з бабусями, але за допомогою ігрового прийому ведучої всі змушені були пересісти на інші місця. Відтак за одним столом опинилися незнайомі між собою жінки різного віку. Після знайомства вони могли розглянути подарунки на столах, а також виграти призи в лотерею. Троє найсміливіших малювали з заплющеними очима картини на тему «Що таке щастя?».

 

womans_1Цікаво було почути думки наших дітей про те, з чим у них асоціюються різні кольори, адже саме діти бачать усе в реальному світлі, без прикрас… 

Говорити про кольори неможливо без музики, яка чудово передає різноманітні відтінки як природи, так і людської душі. Група прославлення розповіла нам про Божий дизайн у цілому світі та в нашому житті, про пензлі та фарби Творця, який є художником Всесвіту, а також про те, як прославляти Бога крізь сльози та біль, бо Він добрий і Його досконалість не має меж.

На пам’ять кожна жінка отримала закладку, пронизану різнокольоровими нитками, що мають символічне значення: перетворення темного гріховного життя на чисте, омите кров’ю Христа. 

Затамувавши подих, слухали ми розповідь про життя  Анни, яка була безплідною, але мужньо переносила всі насмішки оточуючих, аж поки Господь не послав їй довгоочікуваних діток (Книга Самуїлова). Вона є чудовим прикладом для нас, як потрібно молитися, прикладом терпеливого очікування від Бога відповіді на свої молитви. 

Хорошим духовним уроком була поема про художника. Він написав портрет свого сина, який не оцінили як годиться «справжні поціновувачі» мистецтва, але згодом виявилося, що ця картина серед усіх інших найцінніша, і той, хто її купить, заволодіє всім спадком художника. womans_4Цей сюжет є прообразом Небесного Отця та Його Сина Ісуса Христа. 

Звичайно ж, родзинкою свята були картини, намальовані та вишиті жінками, які відвідують нашу церкву. Вони створювали особливу атмосферу в залі та стали яскравим свідченням того, що людина також здатна творити прекрасне, адже вона створена за Божою подобою!

Насамкінець вечірки спілкування тривало за кавою та солодощами.

 

Кожна з нас отримала цілий КАЛЕЙДОСКОП вражень, емоцій та спогадів!

Додати коментар