Автор: Аня Федчук Создано: 26.09.2018 01:25 Просмотров: 145
 
Ви знаєте, що Бог створив цей світ? А чи знаєте, що Він створив Його прекрасним, наповнив його різноманітними тваринами, рослинами, водоймами? Так, це все було давно, але ж історія продовжується і до нашого часу. І ось, ми спостерігаємо, як народжуються нові люди - такі крихітні, ніжні; як після дощу з'являється веселка - часом така приваблива, що, здавалося б, по ній можна було б пробігтися, як по мосту; як задумано старіють батьки - це щось глибоке і сумне, нагадує про вічність і дістає відчуття пошани із самого серця. 
Ви знаєте, це все робота Бога. А як щодо вашого життя? Ви бачили в ньому щось, за що хотілося б дякувати, дякувати і ще раз дякувати? 
Я бачила… Це очі, що світилися щастям, впевненістю та наснагою - це були очі подруги, що закінчувала університет, тримаючи в руках свіжо надрукований диплом бакалавра. А ще бачила маму, чия дитина пішла на поправку під час хвороби - це нереальна картина, бо крім того, що це зробив Бог, нічого іншого вона й придумати не могла.  Звичайно, є часи суму, кризи, жалю…і вони нас чомусь навчають, тому і за них можна проникнутися вдячністю.photo5278376307429845397
Не дивно, що давно комусь (гадаю дуже вдячному) у цьому світі прийшля ідея започаткувати святкування особливого дня - Дня Подяки. І ось це свято набувало поширення і його до цих пір святкують у різних країнах світу. З минулого року цей день масштабно почали відзначати й українці. І це чудово, корисно і приємно Богові! Чому я це знаю? - Про це каже Слово: "Дякуйте Господу, кличте Ім'я Його, серед народів звіщайте про вчинки Його" (1 Хроніки 16:8).
Наша церква цього року також мала особливе богослужіння в День подяки. 23 вересня о 9 ранку вже лунала музика і ми поклонялися піснями. Були молитви по групах, де кожен міг загадати благословення року. Хор дітей у вишиванках нам нагадали про чудовий і барвистий світ створений для нас людей, який також прославляє Бога. Зі слів Василя Острого, що проповідував Боже Слово цього дня: "Якщо ти не дякуєш та не прославляєш Бога, ти не стоїш на місці,  ти деградуєш, Біблія застерігає нас про це: "бо, пізнавши Бога, не прославляли Його, як Бога, і не дякували, але знікчемніли своїми думками, і запаморочилося нерозумне їхнє серце". (Послання Ап. Павла до Римлян 1:21)"photo5278376307429845396
photo5278376307429845399
Церква - це свого роду сім'я. Тому на цьому служінні ми сім'єю раділи і дякували за сім'ю В'ячеслава та Люди Єфимуків. Брати рукопоклали Славіка на дияконське служіння, адже він виявився людиною із серцем служителя, із відповідними для цього служіння біблійними критеріями. 
photo5278690991093688769
Отож, не забувайте, що ми у цьому світі не на завжди. В нас є шанс зробити це життя приємним собі та комусь. Знайдіть час, щоб подякувати Богу. Знайдіть  щось, за що ви могли б подякувати Богу, бо це "щось" є у кожного!
 

Додати коментар