Автор: Аня Федчук Создано: 24.06.2018 09:52 Просмотров: 316

Ми багато працюємо та часто втомлено зітхаємо зі словами "Ох, коли уже відпустка?" Відпочивати ми любимо, але стереотип відношення до праці - наче це щось вимушене, і навіть не дуже приємне. Та яку ж працю задумав Бог? Чи хотів Він саме цього для всього людства, чи все мало б виглядати інакше? Які проблеми праці ми зустрічаємо сьогодні? Здоровий християнин шукає відповіді на ці та інші питання, пов'язані з роботою, саме для таких християн ми організували конференцію "На початку була… робота".

photo 2018 06 21 01 58 56

16 червня в Ірпінській Біблійній Церкві 40 учасників з різних церков та міст, які є фахівцями у різних сферах, приєдналися до цього заходу. Головним спікером був Марк Соусі, американець, який чудово володіє російською мовою. Ведучий конференції Микола Романюк представив нам спікера з багаторічним досвідом викладання та роздумів на тему праці. Марк Соусі - професор, викладач, Директор Київського філіалу Талботської школи Богослов'я, а ще його богословське та пасторське викладання пов'язане з викладанням у бізнес-школі.photo 2018 06 21 01 58 52

photo 2018 06 21 01 59 17
Тема роботи є актуальною і християни мають багато запитань з цього приводу. Часто роботу відокремлюють від служіння, та нехтують різним чином. Одні вважають, що на роботі - ти не в церкві, але присутність Бога є всюди, значить ти служиш і там де ти є. Інші - не розуміють Божу роботу в нас, адже Бог дав нам дари, щоб ми служили один одному, і це ми використовуємо також на своєму робочому місці. Марк Соусі провів нас також через інші цікаві питання: історія роботи в Біблії; культура, яку створює праця; яка робота "проклята", а яка "успішна"?; принципи упорядкування роботи та відпочинку і навіть практичні поради.

photo 2018 06 21 01 59 07
На конференції було що обговорити, і учасники залюбки ставили питання головному промовцеві, а у переривах пили каву чи чай та розмовляли один з одним, адже діловим людям завжди знайдеться тема для бесіди.

photo 2018 06 21 01 59 37
Раніше мені здавалося, що тема праці актуальна для дорослих людей, яким треба або додаткова мотивація, або систематиація наявних біблійних знань. А енергійна молодь, у якої є багато сил і ентузіазму може працювати не задумуючись. Цікавість побудила все ж таки прослухати цю конференцію. Важливо почути від мудрої людини ті знання, які ти можеш використовувати вже сьогодні, щоб правильно будувати відношення до роботи і відпочинку ще на початку трудової діяльності. Я не шкодую за цей час, навіть навпаки дякую за можливість привнести в свою діяльність корисні знання. Насамперед, це те, що робота не має бути егоїстичною, нею ми служимо Богу та відображаємо Його образ. Сподіваюся, що інші учасники також змогли зробити для себе декілька висновків і впроваджуватимуть їх в життя, аби працювати та відпочивати якісно та ефективно.

Додати коментар