Автор: Аня Федчук Создано: 07.10.2017 20:29 Просмотров: 213

17 вересня сотні тисяч людей християн зібралися на головній площі столиці для Всеукраїнського Свята Подяки. Наша церква приєдналася до такого дійства. Звичайне недільне служіння ми «перенесли» зі стін ІБЦ на площу Хрещатика. Також наші служителі взяли участь в організації молитовної палатки, куди могли звертатися люди, які більше хотіли дізнатися про це свято, чи про Бога, - вони були відкритими до слухання Благої вістки, з деякими ми навіть молилися за їх потреби, запрошували на богослужіння. Кульмінацією свята став виступ відомого віруючого спікера Ніка Вуйчича, який ясно дав зрозуміти, що без Христа життя не має сенсу, яким би воно не було.

Svyato podyaki 0 2

Svyato podyaki 0 1

Пройшов тиждень і наша церковна сім’я зустрілася для домашнього святкування Дня Подяки. Спільне богослужіння відбулося у новому залі, який знаходиться на стадії будівництва і куди ми очікуємо перейти якнайшвидше. Зранку ми провели богослужіння, де молилися і дякували господу за Його неймовірну Любов і Його щедрі дари, прославляли Його у піснях, хвалили Бога разом з дитячим хором. Проповідував пастор Сергій Колісников, що ділився своїми роздумами над 102 псалмом та навчав, як жити з вдячним серцем не тільки на День подяки. І що важливо - наше серце вдячне на стільки, наскільки ми хвалимо Бога.

Svyato podyaki 1 1

ВІдео проповіді: https://www.youtube.com/embed/U9eIhh298LE

На вечірньому служінні до нас приєдналися гості з інших євангельських церков Ірпеня. В дружній атмосфері ми згадували як Бог вже нас благословляє і дякували Йому за це. Також молилися за потреби один одного. Після відео щодо 20-річчя ІБЦ, спостерігаючи історію нашої церкви, ми точно знаємо: Бог робить набагато більше, ніж ми можемо собі уявити. Продовжили спілкування за чаєм та величезним тортом, щоб міг спробувати кожен.

Svyato podyaki 4

Svyato podyaki 2

Svyato podyaki 3

Додати коментар